Tanio skóry nie sprzedam

khalidovvsmaterlaBG.png

https://www.facebook.com/mamedvsmaterla
 
Dobrze że mi to nie przeszkadza :P
Nie no wiadomo, to też ma swoje zalety, ustępują Ci miejsca w autobusie, przepuszczają w kolejce do urologa, z kuplami w parku partyjka w chińczyka, pokerek przy kieliszeczku brandy, na dodatek wymyślili te niebieską tabletkę:))
 
Nie no wiadomo, to też ma swoje zalety, ustępują Ci miejsca w autobusie, przepuszczają w kolejce do urologa, z kuplami w parku partyjka w chińczyka, pokerek przy kieliszeczku brandy, na dodatek wymyślili te niebieską tabletkę:))
I mogę banować :)
 
Największa beka, że ze szkoły chcą wypierdolić dzieciaka, który puścił ten kawałek i nagrał filmik, a nauczyciele cicho sza niby nic nie wiedzieli. Patologia w tej oświacie fchuj. I tacy idioci hodują dzieciaki na wyborców-debili.
 
Nie no wiadomo, to też ma swoje zalety, ustępują Ci miejsca w autobusie, przepuszczają w kolejce do urologa, z kuplami w parku partyjka w chińczyka, pokerek przy kieliszeczku brandy, na dodatek wymyślili te niebieską tabletkę:))
Tak się wtrącę - Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby kogoś u lekarza przepuścili w kolejce :o o:
 
Back
Top