Tanio skóry nie sprzedam

@Tsubasa



To u ruskich bili się na arenie z jakimiś platformami itp. Chyba w USA nawet było coś w ten deseń planowane, ale czy się odbyło?
 
Możliwe, ja się takim czymś kompletnie nie interesuje, ale jest to dla mnie porównywalnie głupie, jak drużynowe MMA. Teraz obejrzałem wideo i wygląda to katastrofalnie. Oby odniosło taki sam skutek jak walki na platformach, czyli żaden. Wolę co weekend oglądać Oplota.
 
Ale tu jest możliwe ze główny tego problem czyli nazewnictwo. Jakby nie nazywało się mma to pewnie nie budziło by tu tyle kontrowersji.
 
Haha kapusta zabił. Mówi, że nie musi pozować na "huligana" w internecie, ale i tak robi haha.
 
t7TFXoN.gif
 
Nie czytałem całej tej dyskusji bo mi się nie chciało (a co!)Chciałem tylko nieśmiało zaznaczyć, że ci bandyci z trybun mieli nie mały udział w rozwoju polskiego mma.
 
Nie chce uogolniac, ale smiesznie sie robi jak "janki" wypowiadaja sie o chuligance itd. Niektorzy placza, ze chuligani wchodza do MMA i robia czarny PR :) Wrzuccie na luz, bo niektorym zylki popekaja. Ekipa pojechala zarobic troche hajsu oraz pokazac ze jest nr 1. Tyle w temacie.W Polsce nie ma i nie bedzie takich akcji jak ten turniej wiec po co wasze placze? Ekipy wola sie sprawdzac w lasach badz na spontanach na trasie. Nikt nie zamierza swiecic mordami przed kamerami, w dobie gdy panstwo niszczy na wszystkie sposoby kibicow. Spotkalo sie kilka ekip z Europy i tyle. Po co dorabiacie jakas ideologie? Jak dojdzie do spotkania Wlochy - Polska w FFL to na tym forum wiekszosc sie poplacze :) Polskiemu MMA nic nie grozi ze strony kibicow, jedynie mozemy wam dostarczac dobrych zawodnikow.
 
@Luca_Brasi prosze Cię człowieku pokaż mi chociaż jednego tego dobrego zawodnika w mma o, których tu dostarczaniu piszesz... Jakby to Lewy ujął : Bull Shit.
 
Slowik_1991 wybacz, ale nie zamierzam publicznie podawac nazwisk zadnych zawodnikow. Wiekszosc by sobie tego nie zyczyla. Jesli nie wiesz dlaczego, to trudno. Ci co sie wybili, nie udzielaja sie juz w zaden sposob i to jest zrozumiale. Mozesz wierzyc lub nie, dla mnie to bez znaczenia. Co najmniej dwoch bardzo znanych polskich zawodnikow mialo ciekawe hobby :) Jest kilku innych kibicow, ktorzy startuja w mniejszych lokalnych galach. Ludzie sledzacy polskie MMA oraz orientujacy sie troszke w klimatach stadionowych bez problemu potwierdza moje slowa. Proponuje na tym zakonczyc ten temat i nie ciagnac go dalej.



Moje posty nie zamierzaja gloryfikowac chuliganki samej w sobie. Jest to bardzo ekstremalne hobby, w dodatku sprzeczne z prawem. Jedni to potepiaja inni toleruja i tyle.
 
To chyba sprawka Tomasza Ch. który został przez niego wypunktowany :)



@ słowki 1991 - Tą skierowaną w stronę Masutatsu? Jeśli tak to trzeba było ją usunąć, a resztę zostawić.
 
DlharQd.png




kolejny "fail". mam pomysł na fanpage o UFC Poland :-) - lajkuje tą strone dla faili i by ich wyśmiać btw.
 
Zabawnie się robi, gdy czyta się takie głupoty... :-) JP, chuligani, zasady, dobre ziomeczki, dobrzy zawodnicy, krew pot i łzy, propsy, "janki", leśne ssaki i inne stwory, klimaty stadionowe, kibole joł :-) Gińcie! :-)
 
Ja tam nie kumam "kibiców". Siedzisz w ekipie, która bierze nazwę od jakiejś patologicznej polskiej drużyny piłkarskiej, w imię tej nazwy skaczesz ludziom po głowach w lesie i piszesz na murach hasła chwalące swoją drużynę/obrażające te z sąsiednich miast. W dodatku nazywasz to pasją/hobby i jesteś z tego dumny.







Serio kurwa?
 
chyba sęk w tym, że niestety pomiędzy całym tym fajnym elementem jak oprawy meczowe i doping kryje się dużo patoli i zbędnej nienawiści.



W każdym razie mega byłem wkurwiony jak w ojcu chrzestnym Brasiego zajebali. Pozdro
 
Back
Top