Tanio skóry nie sprzedam

7h4W4ky.gif




http://imgur.com/a/4HCsF ! !
 
BGC spuścił wjeby dla Spejsona? Fake!



Kapitan Bomba (chyba) jako duch, oby to była zapowiedź, że Tytus wróci!
 
Wszyscy się łudzą a nie raz było jasno mówione że chodzi o prawa autorskie. Ktoś zdupił przy podpisywaniu papierów i teraz jeżeli 4FunTV się zaprze to o Tytusie można pomarzyć. Jedyna szansa że się jakoś dogadają, ewentualnie jakiś milioner wykupi od nich prawa.
 
Gdyby takie filmiki były o Allahach i innych religiach, to wierni by wymierzyli sprawiedliwość i zajebali. A chrześcijaństwo? To po części delikatna religia. Ktoś będzie obrażał - nic, facet rzuca butelkami czy czymś w wizerunki świetych w Częstochowie czy gdzieś - nic, uznaje się go za chorego. Wyobaźcie sobie, co by tacy Muzułmanie zrobili. Tak, jest gadanie, ze oni mają inną wiarę, dużo przemocy, ale nie dopuszczaja do takich sytuacji. A my się dziwimy, że z chrześcijaństwa drwią na wszystkie strony. Jestem chrześcijaninem, ale takie rzeczy mnie uderzają.
 
Wszyscy się łudzą a nie raz było jasno mówione że chodzi o prawa autorskie. Ktoś zdupił przy podpisywaniu papierów i teraz jeżeli 4FunTV się zaprze to o Tytusie można pomarzyć. Jedyna szansa że się jakoś dogadają, ewentualnie jakiś milioner wykupi od nich prawa.


Jak to? Przecież wcześniej nagrywali już dla rebel tv i nagle po jakimś czasie 4fun o papierach sobie przypomniało?
 
Widzę, że MMAmistrz zmienił profil zainteresowań i dopasował się poziomem do odbiorców :-)
 
@Renato, nie do końca o to mi chodziło, źle to ująłem. Po dłuższym namyśle doszło do mnie, że chrześcijaństwo z zabójstwem itp się nię łączy (nie powinno się łączyć), więc byłem w małym błedzie.
 
BGC spuścił wjeby dla Spejsona? Fake!
A był jakiś odcinek, w którym Spejson nie dostawał wpierdolu? :-) On chyba ma być taką aluzją do kolesi którzy myślą, że wyciskanie na klatę robi z nich fajterów.
 
Back
Top