Tanio skóry nie sprzedam

O Jezu! (patrz- tło) co to było? :D Myślałem, że pójdzie tańczyć na śniegu, a mu tylko serce oddychało :)
 
ANIMALS KURWA!!!



opinka na dzinsy, koc z tygrysami, Jezus na scianie, KOMPLET KURWA!!! #JANUSZ



Gambit, troche sie wstydzilem, ale robie OUTING! kariera didzejska to jedno, taniec to moja druga pasja!



https://www.facebook.com/krzysztof.haase.1
 
10189_1453128021575344_1403534303_n.jpg
 
dojebali sie do Owsiaka i to grubo, ta poslanka z PiSu w ogole dala do pieca, nie interesuje sie polityka, ale czasem jak ludzie z tej partii cos dopierdola to sie lapie za glowe. z innych jakos tak nie wylapuja czesto wypowiedzi, dziwne.



SZPILA DOBRZE POLECIAL KUHRWA! az ringpolska wyciela to z wywiadu, haha!
 
baju, tu niechodzi o jakąs posłankę pisu, tylko Owsiak zamiast odpowiedzieć rzeczowo na pytania dziennikarzy, zasłania sie umierajacym chłopakiem. Facet przegina, ja i inni maja prawo wiedzieć co sie dzieje z kasą którą wrzucają do puszek. A Owsiak jak zwykle odwraca kota ogonem, daje do zrozumienia "patrzcie, jak nie dacie, to ten chlopka umrze, inni nie dostaną pomocy..."
 
@slay75 - po co masz internet? na stronie WOŚPu masz rozliczenia co do złotówki i regulamin działania fundacji
 
W tych czasach po prostu cięzko odróznić kto jest hejterem a kto pieprzy głupoty - żeby nie było offtopu :



Co robi sprzątaczka na scenie? Wymiata ;]
 
Back
Top