Tanio skóry nie sprzedam

tak z pamięci, to np hardkorowy koksu (imo to wina ozdoby ze poprzednia bójka im nie wyszła i wzbudzila zenadę, z najmanem się dobrze zaprezentowal), najman, trybson, krystian pudzianowski, popek rak, bazelak, waluś, nie wiem jak pudziana uznawac, ale raczej juz nie za freaka, takie postacie jak bonus bgc są jeszcze ale to na jakies małe lokalne gale dla jaj jezeli juz, tyberian kowalczyk mogłby zawalczyc np z takim popkiem takze, juz w pewnej mierze freakowe starcie.
 
moim zdaniem najman stal sie popularny po tym jak dostal od pudziana w jego miejsce mozna bylo wsadzic wiele osob ( tak wiem, ze byl w bb, jezeli ma ktos dane ogladalnosci sezonu z nim to chetnie zobacze), tak samo pierwsza walka koksa ktora byla z najmanem przyciagnela sporo osob bo tu spotkali sie 2 osoby z jakas popularnoscia. O ozdobie nie wiem czy ktokolwiek slyszal z osob w docelowym przedziale wiekowym i plci meskiej. Brat pudziana jeszcze jest do wypromowania jako brat pudziana. Popek odpada z powodow jego konfliktow z prawem ( tak kiedys wspominal jeden z wlascicieli ksw) po za tym ma 43 tys fanow na fb co przy trybsonie jest juz malo. Bonus kim on kurwa jest ? Walus ma kontrakt w ksw, nie jest popularny i na pewno nie nadaje sie na freka. W tej chwili jest to mlody zawodnik ktory zaczyna kariere.
 
IMAG0309_1.jpg
 
Moze Overeem usłyszał o tym, że Lesnar chce wrócić do UFC i stoczyć rewanż, więc postanowił "wrócić do formy"? :D
 
Musi się teraz Overeem wziąć do roboty, bo jeszcze jedna porażka i pewnie wyjazd z UFC. On ma potencjał, ale coś mu ostatnio nie wychodzi. Ja mam nadzieję, na wygraną nad Mirem, a potem Lesnar i dalej już może jakiś rewanż z Brownem, albo Silvą. Alistair musi wrócić do gry, nie ma innej opcji.
 
Halny wątpie, mi sie zdaje że ostatnią walką jaką stoczy będzie to pojedynek z Mirem i tam przegra przez poddanie i będzie to jego koniec przygody z UEFCE, wielki balon pękł mysle ze wroci do K-1 nie wiem czy istnieje ale ogolnie do Kick-Boxingu.
 
Szkoda konia, liczylem że będzie ciągle Top 3 Heavyweight ale jak widzimy nadal robi te same błędy co kiedyś i nie rozwija sie do przodu tylko pozostal na pewnym poziomie z ktorego jest mu trudno przeskoczyć wyzej.
 
Ja myślę, że Alistair ma wprost stworzone kolana do szczęki Mira i walka się skończy podobnie jak z Lesnarem. Jakoś nie widzę Franka obalającego Overeema.
 
Ostatnio widzielismy Aliego na Bangla Road na Phuket to rzeczywiście chłopak wrócił do formy i robi wrażenie ;)
 
Hehe sam ostatnio bylem w aptece by dowiedziec sie czy rzeczywiscie dostane soczek w aptece bez zadnych przeszkod, coz potwierdzam , aczkolwiek cena nie jakas rewelacyjna ;) No ale jakość dobra patrzac po farangach po 40stce i 50tce , ktorzy tu sie przechadzaja i maja ciała mlodych atletow :)
 
Ta bardzo śmieszne...... ciekawe jakby któryś z was sobie nogę tak złamał. Pośmiejcie się jeszcze trochę......
 
Back
Top