Tanio skóry nie sprzedam

@RenatoLaranja



1525250_458359777607248_585089093_n.jpg
 
To jest na poważnie z Widmanem? hehe ale to co mowi ze Anderson teraz go znokałtuje bez pajacowania to popieram :D
 
Tak tera ogladam filmy z tym calym Renato to kolezka na glebie zalatwil by wiekszosc typkow z UEFCE.
 
https://www.youtube.com/watch?v=CkNgK8e0MxA



Krzys przewidzial taniec ? :D. (wywiad z maja, przed 1 walka)
 
aktywnie sobie przerwe spedza, ciekawe jak bedzie wygladal powrot. nawet jesli podola to chyba wolalbym go ogladac juz w Glory niz kolejny raz chowac twarz w dloniach z zalamka. :c
 
http://allegro.pl/pamiatkowe-gadzety-od-borysa-mankowskiego-i3806564794.html



Borys zbiera na operację dla Słodziaka.
 
Dobre gify :D Lubie Mira ale mam nadzieje na mocny powrót Aliego, oby nie zawiódł. Pozniej bym go chciał zobaczyć z Huntem, z tym ze Hunt by to wygral :)
 
Dobra, rozumiem, że ktoś pomaga - jego sprawa. Może komus się te gazdżety od Borysa przydadzą. Ale cel tej aukcji i na co zbiera Borys, to już troche inna kwestia. Rozumiem, ktoś potrzebuje przeszczepu, czeka na implant, jest umierający i każdy grosz się liczy, ale na Boga, zbierać na plastykę bebzuna dla Przybysza??!!:-) co by nie było, dosyć zamożnego jegomościa?! No ludzie! Bez przesady. Mam nadzieję ,że to tylko prywata od Borysa, a nie jakaś większa akcja...
 
Słodziak na fajki mo i na futra, imprezy, samochody a nie ma na operacje plastyczną ??? hahhahahaha w przeszłości na McDonaldy i Coca-cole też miał, a Materla stoi na bramce w Międzyzdrojach z kolei dla Bedorfa MMA nie jest źródłem utrzymania rodziny.



Lubie KSW za świetne gale i rozpiski, ale tracąw moich oczach na tym jak rozdawane są zyski z bliletów i transmisji TV/PPV



Lipa troche
 
Podpinam sie pod was Panowie,'słodziak' ma stałe zatrudnienie w KSW i napewno nie zarabia 1500 chociaż to jego sprawa tak na prawde ile wyciąga i na co wydaje.Jak tak bardzo potrzebuje siana to niech pochodzi od banku do banku bo mając stałe zatrudnienie powinien móc wziąść kredyt.Według mnie nie jest umierający i można po nim zauważyć ,że krzywda mu się nie dzieje,jest sporo potrzebujacych a jego do tej grupy ciężko zaliczyć - bynajmniej mi.Generalnie żenada niedługo będzie zrzuta dla lasek na sztuczne cycki.
 
Bezczelność ze strony Przybysza, który jakiś czas temu sam miał okazję wyżywić pół Afryki, ale nie, wolał całe te wagony żarcia wpierdalać sam. Z resztą teraz, gdy już nie zjada na śniadanie pięciu happy meali z ruską metą na zagrychę kasy powinien mieć jak lodu.
 
Back
Top