Tanio skóry nie sprzedam

http://tnij.org/5rql - haha, ałć.

That injury hadn't even started to hurt yet. Once the muscles cramp up, it's supposed to be one of the most painful injuries you can experience.


Masakra :-)
 
TakAłć co on połamał-zerwał ?Jak widzę rosje to mi się oddychać odechciewa. Jak najdalej od tej doliny i jej bezmózgich mieszkańców.
 
http://babol.pl/kat,1025465,title,Najman-bedzie-walczyl-z-komentatorem,wid,16176072,wiadomosc.html?ticaid=611ae6boże widzisz i nie grzmisz ...
 
Kuźwa, na tym babolu (i nie tylko na nim) często piszą tkaie głupoty, że się w głowie nie mieści :-)
 
Złośliwe komentarze w internecie nie zostawiają jednak na bokserze suchej nitki i twierdzą, że przegrałby nawet pojedynek w bierki elektryczne pod wodą.


Ktory to taki zlosliwy byl? Przyznac sie.:-)
 
Przypadkiem znalazłem taką stronę, a tam lista TOP 10 najseksowniejszych zawodniczek. Jest też jedna Polka :Dhttp://topdycha.pl/najseksowniejsze-kobiety-mma/
 
@Marcinghghdfgh.gif
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=631111073594668Kolejna brawurowa akcja Policji, dzięki temu spada przestępczość w tym kraju.
 
@dssportTo,że w tym czasie mogli by coś pożyteczniejszego zrobić, bo sądzę,że spisywanie i gadanie z SA zajęło więcej niż 10 minut, a to spory kawałek patrolu.
 
Prawie 8 min. i ani słowa o Przemku. Czyżby Najman odpuścił Salecie i przerzucił się na Jurasa?:-)https://www.youtube.com/watch?v=zgouMfN4VSk6077cbf9fceceef55619fe4b4c8fac20.png
:)
 
Back
Top