Tanio skóry nie sprzedam

Swego czasu jakaś stronka na fejsie wytykająca księżom błędy przy liturgii zamknęła się po pierwszej Mszy Franciszka, bo według nich nie potrafi ich odprawiać, także są szanse :-)
 
Sposób na otwarcie kłódki :







Filmik prawie jak od MMARocks



ca343e7f5614d91c275d942e5570b92b_original.gif
 
Było?



Menadżer Edyty Górniak wrzucił ten filmik na instagrama w momencie, kiedy Edyta dowiedziała się o śmierci ojca:
 
Ryszard Murat znany jest z niezwykłej brutalności



i równocześnie perfekcyjnego wykonywania technik, co warunkuje ogromną skuteczność w walce.ę
 
Bo zapewne nie interesowałeś się sztukami walki gdzieś tak między 2004 a 2009 :) Ryszard to postać kultowa. Bardziej kultowa od Boruty.
 
Trafiłeś. Jestem z młodszego pokolenia, a swoją przygodę z MMA (i ogólnie UFC) rozpocząłem jakoś w 2012. Wcześniej, czasami oglądałem wrestling i pewnie to zapoczątkowało moją przygodę i fascynację sztukami walki.
 
Dla mnie minęła w 94 jak trener z kyokushin opowiedział mi że miała się odbyć ustawka 10x10 Tsunami vs. Kyokushin i tamci się nie stawili <hipsternapinka>
 
Ja o Muracie jakoś w 2007 - 2008 usłyszałem (bo się koledzy z sekcji z niego nabijali), a twórczość poznałem na tym wielkopomnym dziele :
 
Lekko zmienię temat i wstawię filmik na który natrafiłem. Znowu policja w roli głównej, a wszystko poszło przez takową "świeczkę" czy co to jest dla typa, któy ma urodziny xd Z tego co wiadomo, chłopaka puścili wolno.



 
Świetna, zdecydowana interwencja. Strach pomyśleć do czego by doszło, gdyby ta banda rasistowskich skinheadów się rozzuchwaliła.


I niech mi ktoś powie, że polska policja nie radzi sobie ze stadionowymi chuliganami!
 
Back
Top