Tanio skóry nie sprzedam

***** Znowu fightsport pomógł zredagować swoje żale Mirkowi? Wszyscy o tym wiedzą i to z was się śmieją w środowisku.




Fightsport.pl Mirkowi nie trzeba pomagać bo sam doskonale radzi sobie w formułowaniu swoich opinii. A co odezwał się obrońca Dyrektorów Sportowych?



****** Nie bronie Pawła Kowalika, nie znam go i nic mi do niego. Tylko robicie niepotrzebne podziały w środowisku. Trener nie potrafi złożyć prostego zdania a co dopiero sformułować dłuższą wypowiedź. Może pan redaktor już zapomniał, ale ja pamiętam co było przy okazji strefy walk i 1 gali mmaa. Na tym skończę rozmowę, polecam się zastanowić...
 
Dynamitri z Natemat to straszny debil, abstrachując od wpisu powyżej, jakieś dwa tygodnie temu bronił Pikeja. A potem go zjebał.
 
943745_485368918185272_795517606_n.jpg




KSW W DUBAJU!
 
Jesli ktoś ma czas polecam obejrzeć ten kabaret. Niezłe jaja











http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34569:enujca-poraka-opalacha-po-beznadziejnej-walce-z-ajetovicem&catid=1:latest-news#comments
 
Wczoraj oglądałem starcie Opalacha z Serbem do 00:30 i na 6:00 do roboty ło matko za jakie grzechy.DlaczegoAjetovic nie urwał głowy przed czasem :D
 
Ten koleś co sobie robi zdjęcie z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim ma niezłego farta. Zdjęcie ze swoim idolem.
 
Gdzie mu do Maria. Wiele pracy przed nim. Mario jest 2x taki. Zresztą widzieliśmy jak zniszczył Sappa i Butterbeana. Tego Velasqueza tez by pewnie obalił i ubił. :-)
 
Jeśli to Boomster, to nie podobają mi się tatuaże na rękach. Gdzie Ty pracę znajdziesz??
 
Potwierdzam,ten koło Wielkiego Dominatora to ja. Miałem farta bo w kolejce za mną stał taki duży murzyn (Jones czy jakoś tak na niego wołali) ale miszcz nie miał już czasu na kolejną fotkę więc gościu został z niczym. Przez tatuaże jestem bezrobotny ale mam zdjęcie z pogromcą legendarnego Sappa, to się tylko teraz liczy :)
 
Back
Top