Tanio skóry nie sprzedam

Oglądacie na własną odpowiedzialność !



http://www.sadistic.pl/gowniany-harlem-shake-vt185301.htm
 
547527_543314915711709_800361580_n.jpg
 
"Ibisz - Najman... Nie śmiejcie się, bo Ibisz ma 188cm wzrostu, wagę i kondycję odpowiednią i od nastolatka mniej czy bardziej ćwiczył jujitsu, karate i kickboxing. Więc nie jest powiedziane, że by sobie z Najmanem nie poradził jakoś..."



Z komentarzy pod zapowiedzia MMAA 3 w WP.
 
"Zal oglądać tę błazenade. MMA bez Najmana to jak skoki bez Małysza i boks bez Kliczków. Pozostaje pustka i nie ma godnych następców."



Ten komentarz na wp mnie rozwalił.
 
@up



obejrzałem pierwsze 4/5 min i specjalnie przewinąłem w okolice końca, że by zobaczyć jak będą wyglądali... prowadzący jaka faza :-)
 
Ten Koza, to co to za idiota? Jakim trzeba być pojebem, żeby wąchać ludzi na ulicy? Gdyby tak do mnie podszedł, to chyba bym mu szczękę złamał, a przynajmniej starałbym się. ;)
 
Gdyby tak do mnie podszedł, to chyba bym mu szczękę złamał, a przynajmniej starałbym się


z filmikow wnioskując zwykle nie podchodzi do ludzi wazących ponad 50 kg, bo się zapewne boi :-)



ten wywiad kozacki, niezle sie najebali pod koniec :-)
 
Mnie tacy ludzie jak ten cały koza irytują z tego względu, że wpierdala się na kogoś, czasem obraża, a weź go lekko popchnij jak było na jednym z filmików to zasłania się prawem nietykalności. Konstytucyjnie mam prawo nietykalności cielesnej i werbalnej, więc gdyby mnie taki gość obraził czy coś to bez mrugnięcia bym mu w japę wypierdolił.
 
Aż nie mogę wierzyć, że nikt jeszcze tego nie zrobił i musiałem z tym walczyć osobiście i to jeszcze w pracy, bez dostępu do photoshopa :-).

Brakuje tylko Escobara z dziubkiem w tle, niestety nie udało mi sięznaleźć w sieci tej fotki (mmafum podziel się:-))
kowalika.jpg


p.s.

Myślę, że to całkiem godny post nr 200.
 
Back
Top