Tanio skóry nie sprzedam

Pewna strona o MMA w Polsce zrobila konkurs na nazwe nowo powstajacego forum na ich stronie , bylo okolo 200 propozycji , co wygrało?







MMarmolada :-)
 
Konkurencja dla cohones?



images
 
Tak :-)







,,Decyzją niektórych użytkowników oraz członków redakcji, wygrywa użytkownik minilkz za jego pomysł MMArmolada.'' - wpis jednego z chlopakow prowadzacego owa strone
 
haha, właśnie czytam jakie propozycje tam padały: Kołko Różalcowe, Konina, Palarnia, Trollownia, krewtalk. Ja pierdole :-)
 
haha, właśnie czytam jakie propozycje tam padały: Kołko Różalcowe, Konina, Palarnia, Trollownia, krewtalk. Ja pierdole
rofl.gif


...się śmiej. Tak przejrzałem teraz z grubsza. Kółko Różalcowe to zdecydowanie, najlepsza nazwa:-)
 
Ktoś może linka do tego kabaretu z TVP który sprawił że Inkwizycja najechała siedzibę telewizji ?
 
Dzięki serdeczne panowie :D Wcześniej czytałem parę tekstów w sieci z tej imprezy i były dobre hehe
 
Teraz widać jakiego kija w dupie mają niektórzy i jak bardzo można się do byle czego przyjebać. Ja to mogę się od nich uczyć. Kary finansowe ? Pozew ? Pytam się kurwa za co ? Za satyrę ? To może ustawowo wjebać każdemu kołek w dupsko i zaszyć japy. Donek byłby happy
 
Teraz widać jakiego kija w dupie mają niektórzy i jak bardzo można się do byle czego przyjebać. Ja to mogę się od nich uczyć. Kary finansowe ? Pozew ? Pytam się kurwa za co ? Za satyrę ? To może ustawowo wjebać każdemu kołek w dupsko i zaszyć japy. Donek byłby happy


niektórym autorom/wykonawcom tych skeczy obce jest słowo szacunek, nie chcę mi się pisać teraz co to, niektórzy wiedzą,



a co do tych kabareciarzy jeszcze, za pieniądze wyśmiałby pewnie swoją matkę i ojca, ot taki rodzaj szmaty, "żart" oczywiście rozumiem, kwestia co kogo śmieszy
 
Back
Top