Tanio skóry nie sprzedam

156673_1352841681147_1834578048_652576_4822223_n.jpg
 
@Mort a to co na allegro sobie szukałeś na studniówkę kogoś i znalazłeś tego "pana"?? :P nie no zlewam się lekko ale kuźwa to już lekka przesada jest z tego typu ofertami naprawdę :D oferuje się żeby się wyszaleć na czyjeś konto i mogę się założyć, że pierwszej lepszej oferty jeśli taka by napłyneła nie weźmie (no chyba nikt nie chciałby z jakimś paszteciskiem iść na studniówkę ??:P )
 
Nie, koleżanka mi przesłała, widocznie ona szukała, ja już mam partnerKĘ, pięękną! ;-) xd
 
Wszyscy czekają na fotki :P ja tam się wkur***m na samą myśl o mojej studniówce :P taka dupna impreza mi wyszła, że gadać szkoda, z panną się pokłóciłem i jeszcze śnieg po pas a ja autem (czyli wieczór bez alkoholowy :P ) normalnie porażka :)
 
Słowik no mi się w głowie nie mieści jak można na studniówkę można autem przyjechać (oczywiście jako kierowca)??? Ja na swoją bym przebutował nawet do kambodży xD
@ Mort
też ci nie wieże dawaj fotki xDDDD
 
Hahaha, sorry chłopaki, ale titsów nie będzie, wolę GTFO niż gniew partnerki jeśliby się w jakiś sposób o tym dowiedziała! :*
 
kurde koleś chciał zarobić,ale nikt go nie kupił :P
moze na ebay-u bedzie ktoś chciał kupić partnera na studniówkę
 
Back
Top