Tanio skóry nie sprzedam

Mała ta Konina zdeczka. Walus to już w ogóle ;-)



429085_582731598410097_1042730543_n.jpg
 
Hehe. Waluś jak dziecko:-)







Edit:



Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego moja sygna raz jest, a raz jej nie ma?:-)
 
Nie każdy wujo śledzi wszystkie tematy i posty na forum (i kto to mówi, chciałoby się powiedzieć;-) ) EOT.



I więcej merytoryki na przyszłość:-)



Ps. Jakbyś nie zczaił, to baletnicą nie nazwałem Twojego pupilka , tylko kolesia po drugiej, co na palce się wspiął
 
No Prindle to jeden z największych cięzkich jakiego widziałem w czołowych organizacjach...a wśród nich wygląda na równego. Waluś ginie w oczach, a co dopiero inni nasi ciężcy?
 
co do tego zdjęcia z Alim, są też ludzie którzy ważą więcej niż 116 kg, na kilogramażu Koniny nie KOŃczy się skala:-)
 
Było 3 razy. Ale wiem że i tak to Cię gówno obchodzi. Liczą się posty.







Bo Kaczka dzięki postom chiał być i jest w Light-Heavyweight jak jego idol i wzór.
 
Nie wiem gdzie to wstawić - nie oni pierwsi i ostatni sądzą, że jest to Gina Carano ;)



http://film.onet.pl/fotoreportaze/gina-carano-seksowna-gwiazda-kina-akcji-o-ktorej-r,5391367,0,fotoreportaz-maly.html
 
Dajcie spokój. Moda na Disco polo wraca, bo pokolenia chyba zapomniały jaki to żal. Strzelałbym...



Bullinho, nie bardzo rozumiem to zdanie nad linkiem ;)?
 
Nie wiem jak kogokolwiek może bawić taki rodzaj muzyki jeśli nie ma 40 lat...We mnie te melodie wzbudzają paraliż ruchowy jeśli chodzi o taniec, prędzej mógłbym przy tym łamać, niszczyć, bo napędza mnie to agresją ;] bardziej niż metal czy techno ;) już nie mówię o pustych tekstach, które otwierają nóż w kieszeni, bo ktoś stara się takie gówno wciskać i na tym zarabiać.



Jest tyle rodzajów dobrej muzyki;)
 
Tak ogólnie to ja rozumiem, że to się znalazło w tym temacie, tym bardziej wersja włoska, choć sam tego nie otwieram ;) Alkohol czyni cuda, fakt, że leci to na imprezie weselnej czy sylwestrowej, gdzie wszyscy się "cieszą", a nie są po prostu na imprze jeszcze jakoś mogę zrozumieć...ale ja nie chcę pić :)



A co do prób bycia czym innym...owszem, kiedyś to były bardziej biesiadne melodie, teraz stara się to być popem czy dancem, choć można i sądzić, że to te gatunki z tego się wywodzą. Pytanie co było wcześniej ;)? Choć samo staranie się bycia muzyką tych rytmów i tekstów, nazywania tych tworów teledyskami jest próbą bycia czymś, czym dla mnie w zasadzie nie jest, choć niby instrumenty słychać, wokal jest i tekst też. Dla mnie to żart z muzyki, który sporo ludzi bawi, ale o gustach się nie rozmawia, a spora część np. naszego kraju to wciąż ludzie raczej ociemniali niż wyposażeni w ukształtowane gusta. Nie chcę wywołać wojny, ale takie mam zdanie i odczucia na temat tej muzyki, ale dochodzą mnie słuchy, że wraca.
 
@B2K:



Tam chodziło o to, że na tej fotce z onetu, to po prostu inna kobitka jest, mimo ,że faktycznie podobna do GC ;-)



E. A nuta Weekendu faktycznie wpada w ucho musze przyznać
 
Ale na 1 zdjęciu, tak? :D Bo chyba inne to Gina, pierwszego mogę nie być pewien, bo się nie przyglądałem jej zbytnio :)



No te melodie mają to do siebie, że jak wpadną i męczyć potrafią, nawet jeśli tego nie lubisz... Tak czy siak goście śpiewający niby poważnie...dobra, napisałem już sporo wyżej;)
 
Kaczka ale zjebałeś. Przecież ten komiks śmiało mogłeś wrzucić w następnym poście... Taka amatorszczyzna z Twojej strony. Niespodziewałbym się.



83wPA.gif
 
Back
Top