Tanio skóry nie sprzedam

rozjebał mnie ten gif!
2z7ka60.gif
 
Ktoś sie stęsknił za Popkiem to prosze jego sparing potem jakies tarczowanie :D Poznajecie te rękawice ? :D
 
Majewski jest z odcinka na odcinek coraz bardziej żenujący.
Pomyśleć, że kiedyś faktycznie był smieszny a teraz z inteligentnego kolesia jakim jest robi pajaca.

BTW: Z tego odcinka najlepsza była reklama pasztetu:
"Zakup który szybko się zwraca" ;)
 
Majewskiego szanowałem tylko w Mamy Cię. Później mogłem znieść w jego "autorskim" programie tylko grę "Końca nie widać" Po za tym go nie znoszę. Nagranie Szymon Majewski Show trwa około 6 godzin... Nie byłem oczywiście na tym żałosnym nagraniu ale wiem bo kierownikiem planu jest ta sama osoba co na Wojewódzkim.
 
mnie Majewski jako osoba nigdy nie śmieszył ale ten typ udający Komorowskiego jest genialny, bardzo w klimacie Monty Pythona.
 
a ja uważam, że parodie polityków są genialne. Szczególnie Macierewicza, te jego świńskie szalone oczka są wprost niesamowite xD


meru, nie wiem do czego odnosi się argument ile trwa nagranie odcinka i kto jest kierownikiem planu, jak dla mnie może nim być sam Jarek, nie ma to żadnego wpływu na to, że program wciąż ma w sobie sporo ciekawych akcentów, jak choćby "rozmowy w tłoku".


PS polecam krótkie wierszyki Majewskiego, te drukowane kiedyś w Playboyu.
 
To, że Majewski nie ma własnych żartów i wszystko powtarzane jest po kilka a nawet kilkanaście raz aż w końcu będzie to możliwe do pokazania w telewizji. A po za tym jak Majewski powie jakiś żart od siebie przypadkowo to sam się z niego śmieje.
 
a mnie wujek mówił, że kolega był i słyszał od znajomego...


jak nie chcesz o nim pisać to po co zaczynasz? tylko po to żeby wyrazić trochę flejmu?


niech kręcą nawet 7 dni, co mnie to interesuje? jestem widzem i otrzymuję efekt końcowy tak jak Ty, więc nie wiem w czym widzisz problem. Jesteś producentem i boli Cię, że musisz zapłacić nadgodziny?


Pozdrawiam.
 
Back
Top