Tanio skóry nie sprzedam

Wrócę do wrzuty GLF. Jestem katolikiem i wierzę, ale i tak mnie to rozśmieszyło. Chyba coś nie tak w takim razie ze mną. Tomano ile zdrowaśek muszę?
 
Może mi ktoś wytłumaczyć wielki pojazd po katolicyzmie w przedstawionym obrazku? Rozumiem, że doklejenie Jezusowi hantelek albo robienie wznosów nóg na krzyżu to obraza majestatu? Kurwa, w dzisiejszych czasach wystarczy, że powiesz cokolwiek, co nie wpasowuje się w ideał religijny a już tabun wyznawców, zarzucający obraze ich wiary i poglądów.







http://www.kominek.in/2011/08/nie-ma-czegos-takiego-jak-obrazanie-uczuc-religijnych/







Zachęcam do przeczytania - krótka notka + dość ciekawa dyskusja w komentarzach.
 
Magik, jako offtop już ci tłumaczę, to stosunkowo proste - dla katolików Jezus Chrystus i jego "śmierć" na krzyżu znaczą bardzo wiele - tak jak dla Ciebie, nie wiem, powiedzmy, rodzina czy co tam sobie cenisz i czego opluwać byś nie pozwolił (bo są chyba takie rzeczy, osoby.. są?). Jeśli te sceny przerabia się na jakieś "śmieszne" z otoczką kurew i chujów, to bardzo naturalne jest, że spora część ludzi poczuje się urażona. Tak jak ty poczułbyś się, gdyby kogoś ci bliskiego w chwili cierpienia przerobiono na jakieś wulgarne dyrdymały i plakatami z nimi obwieszono miejskie słupy. To tak w maksymalnym uproszczeniu.



Kompletnie błądzisz, pisząc o tym, że w skrócie "dzisiaj wystarczy duperel i katole dramatyzują". Jest dokładnie odwrotnie - dzisiaj możesz nasrać na krzyż, GW dostrzeże w tym drugie dno i staniesz się sławny i bogaty. Od dawien dawna nie było czasów, gdy można było opluwać religię tak, jak teraz.



Kominek..? Szanujmy się, to forum reprezenuje jakiś poziom jednak :)



Chętnie ci napiszę więcej, jak masz wątpliwości, ale nie w tym temacie. Musiałbyś odkopać jakiś inny, chociaż z drugiej strony tematy o religii to ciężki kawałek chleba.
 
Totalnie popieram naivera. Może wy nie widzicie w tym nic złego, ale z racji, że to nie jest forum prowokacyjne, to szanujmy się nawzajem.
I nie mieszajcie do tego tomano, który wiadomo, że trolluje, szczególnie w kwestii wiary.
 
Możecie sobie darować działalność misyjną w rozrywkowym wątku tego forum? Czasem lepiej przemilczeć coś głupiego i niesmacznego niż niepotrzebnie jątrzyć bo prowokatorowi zawsze tylko o to chodzi, niezauważony znika, szuka innych zajęć :P
 
Napisałem długi offtop, ale skasował mi się... Może to i lepiej.
Co do rysunku to mnie rozbawił w pierwszym momencie. Gdy się w niego wgłębiłem to uznałem go za suchara (za suchara, nie za coś obraźliwego) i skasowałem, ale postanowiłem przywrócić bo pojawiły się już pierwsze komentarze.

Mam nadzieję, że poniższą wrzutą nie obrażę ciemiężonych przez system totalitarny:

418743_519309841427865_248846309_n.jpg


A tym żydów:

4203-789523a793384b7c9c63a0fb9b87f392.jpg


A tym gejów i transwestytów:

418813_273376066104418_467369207_n.jpg


PS
GLF nie jest ikoną, a jedynie starym zgredem. Ale dzięki za przypomnienie, iż obiecałem coś napisać...
 
Winiacz dobry haha :D Kumpel wracając z Turynu z meczu Juve przez Austrie, zatrzymali się tam i był tam sklep czy stoisko z winiaczami a na etykiece: Hitler, Benito, Saddam itp. itd :D
 
"byl" o.O


Ale ten czas zasuwa, nawet nie zauwazylem. Jaki byl taki byl [*]


Nelson rzeczywiscie powinien zrzucic z Macka i zejsc nizej.
 
A co metryka ma tu do rzeczy, bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Juz sie nie masz do czego przyczepic? Zapalilem znicz, bo przegapilem, to wszystko.


Ps. "na Bogow" mam nadzieje ,ze miales na mysli Trojce Swieta...
 
Nelson w niższych wagach, naprawdę mógłby coś zdziałać. Nie wiem co go trzyma w tej ciężkiej, chyba tylko McDonald
 
Nelson napisał , ze zejdzie kategorie niżej, jak będzie miał 100tyś fanów w miesiąc na facebooku, nie udało się chyba :(
 
Back
Top