Tanio skóry nie sprzedam

rsh91h.jpg
 
GLF wiem, ale MMA to rywalizacja a WWE to show w sumie bardziej serial niż wydarzenie sportowe a wiem, że nawet w polsce jest masa ludzi przezywajace gale wwe jak wydarzenia sportowe
 
Wspomnień czar: Jak ogladałem wrestling dawno temu, 94/95 nie wiem dokładnie, często pokazywali, chyba na RTL7, walkę białego typa, włosy blond, chyba lekko kręcone, do ramion, chyba białe spodnie i białe buty, z czarnuchem, chyba czerwono niebieskie portki, krótkie włosy. Zapamiętałęm z tej walki, że biały siedział na dupie nogi miał zgięte przed sobą z kolanami do góry, a czarny siedział identycznie za nim, z tym, ze trzymał jego ręce w nadgarstkach i jednocześnie odgninał je do tyłu, blokując ciało białego swoimi piszczelami. Czy ktoś wie kim byli walczący?
 
Ja tam za gowniarza wcw ogladalem w tv, mile wspominam ten czas :-)



Teraz gdy czasem patrzylem na extreme jak to teraz wyglada, to troche zrobil sie taki show dla dzieciakow. Kiedys raczej celowali w "starszy" target.
 
też za dzieciaka oglądałem, co piątek :) O ile dobrze pamiętam na kanale TNT, czy jakoś tak. Zaraz po tym jak kończył sie Cartoon Network
A WWF na Wizji Sport i bodajże RTL

piękne czasy...pamiętam jak mi ojciec powiedział, że oni tak na prawde tylko udają to focha strzeliłem
 
Ja pamietam nWo



Hogan, Sting, gość z wykałaczką i kilku innych :D do tego jeszcze wielki Goldberg!!!



Chyba było tak, że na kablowce kończył się Cartoon Network po 22.00 i puszczali TNT gdzie byl wrestling



EDIT



@up :D



Jesteś rok mlodszy więc oglądaliśmy to samo :D
 
w wcw pamietam był chris jericho i mial takiego śmiesznego grubasa w przykrótkiej koszulce co był niby jego ochroniarzem :-) tez wlasnie pamietam, że to leciało na tnt po carton netwoork i jeszcze na polonii 1 leciało
 
Back
Top