Tanio skóry nie sprzedam

No skoro zniszczy całe uniwersum, to i siebie,więc żadne to zwycięstwo nad goku :P Po za tym,Goku dopada go w zaświatach,expi do jego poziomuu,wbija SSJ8 i jedzie kolesia bez mydła :D A tak na poważnie, to w bajkach można się licytować bez końca:) Ale są postaci które realnie są do ujebania np Cyklop,Batman itp :)



edit: ale jeśli mówimy o postaciach stworzonych,to Goku jest bez konkurencji. Choć najśilniejszym sajaninem swojego czasu był Broly. Ciekawe jakby sytuacja wyglądała,gdyby jemu dane było zrobić SSJ4 ;]
 
Duchy z horrorów pokonają Goku. One są nietykalne przez materie, a same potrafią uśmiercić pojawieniem sie tylko w pomieszczeniu, lub wyjsciem z TV. :D
 
1 runda dla Supermana



273099-ogbccalu5zrgcabwql0icac0z00zca2x9t90ca1cmc8zcakdvj2ecaauffzkcahessg0caakxy1vcaudvownca81k760caonyu1vcauq12sdca6rjy83cahb3h48cao53svrcafhjthj_super_super.jpg




2 runda dla Supermana



superman-vs-goku-55.jpg




3 runda Superman przez KO



why-superman-beats-goku-3580.jpg
 
Goku ma Instant Teleport, więc nie ma żadnej szansy, że znajdzie się w kosmosie z Supermanem.


http://fc02.deviantart.net/fs51/f/2009/337/3/8/Goku_vs__Superman_by_SouthernDesigner.jpg ;-)
 
Evangelista, widac, że to co ja dałem, to prawdziwe fotografie, a Twoje jest narysowane. Tak wiec sorry no... :D (Superman kieruje linią teleportów). Poza tym, skoro ma instant teleport, to czemu nie teleportował się w chwilach gdy obrywał, lub leciał po uderzeniu spotkać się z glebą? Bezsens
 
W ostanim Batmanie też było kilku podróbkowców, potem wjechał prawdziwy i bez pierdolenia wszytskich poustawiał.
 
Tak, mam wątpliwosci. Nie dość, ze biega w kostiumie, to jeszcze zakłada kajdanki, zamaist łamac karki. Tu coś lepszego
 
Bo on jest od łapania, a nie od samozwańczego osądzania to raz, a dwa jeste zajebisty, bo nie ma żadnej super mocy a i tak nikt mu nie podskoczy.:-)



@Tarr



Już pokazałem wyżej gdzie jest miejsce marnych podróbek.
 
Co ciekawy temat, ja bardzo lubiłem DB, na ligę sprawiedliwych też patrzyłem, ale takich przekmin nie mam :P
 
ale ten przeciwnik Boba musiał być marny, swoją drogą w 1 rundzie sędzia nie przerwał obijania , a w 2 przerwał uderzenia na biceps, które praktycznie bez siły już były
 
Back
Top