Tanio skóry nie sprzedam

zy812d.gif
 
Fajny komentarz z WP.pl pod śmiecionewsem o Pudzianie:
Kiedyś z moją panną poszliśmy na dyskę w Kartuzach. Pudzian juz tam był ze swoim bratem [tym od disco polo], pili mleko przy barze [chyba przyniosl ze soba, bo tam nie serwują mleka]. Zamowiłem 2 browce, dla mnie i panny. Wszystkie laski wymiękały przy mojej królewnie. Dlatego Pudzian zwrócił na nią uwage. Podszedl do niej i poprosil do tańca. Ona odmowila.
- Wtedy on z bratem, [wkurzony ze dała mu kosza] zaczeli drwić ze mnie - ze taka laska o takich melonach i dupci, zadaje się z takim pedziem i frajerem jak ja [sic!] - tak powiedział! Powiedziałem dla panny, wynosimy się stąd bo robi się kwas.
Już przy samochodzie [mam BMW coupe 2010], zaczepil mnie z bratem.
- Zareagowalem blyskawicznie, strzał z kopa [okreżny na glowe] i poprawka z bani! Dla jego brata wystarczył strzał z liścia. Od razu spękal.
Rzadze w Kartuzach, od tego czasu mam poważanie i darza mnie tam i w całym 3mieście estymą. Wchodze z moją panna na dyski za darmo po tym zdarzeniu.
 
Mario na tej focie Venoma zdaje sie mowic "Sprzedalem ta skore Mamedowi, ale moge was zapewnic, ze nie byla ona tania"
 
Back
Top