Tanio skóry nie sprzedam

natediazgranpdparents.bmp
 
pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk



Skopiuj do Google Translator, ustaw język niemiecki i włącz odczytywanie :P
 
@Yagiel to chyba trener od boksu Diaza, tak mi się wydaje, że stał przy nim po walce z Millerem i mówił o nim Nate.



535318_434737523221818_252789331416639_1552868_1112282070_n.jpg
 




Nie wiem czy bylo. Ale szykuje sie nowy FREAK FIGHT !



Pan Okniński bardzo chce sie bić z Koksem - daje se reke uciac ze mamy nowy pojedynek na MMA Attack.



Obejrzcie jakie "przecieki" wychodza na jaw...jaki bulwers ja pierdole xD
 
W WP pracuje prawdziwa elita dziennikarstwa, czekam aż napiszą, że Pudzian przegrał przez duszenie trójkątne nogami .



"Thompson z Pudzianowskim na galach KSW walczył dwukrotnie - 21 maja w Gdańsku pokonał Polaka przez duszenie trójkątne zza pleców."
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Pr5h9RFBzE



Pudzian z Majewskim wkręca dziennikarke :)
 
"Amerykanka Japońskiego pochodzenia próbuje w każdym odcinku słodyczy z innych stron świata, w tym odcinku próbuje słodyczy z Polski."



 
moze i tak nie nie tak dobre jak wedlowskie



btw. czekolada gorzka tez jest nie tylko u nas ;p
 
Back
Top