Tanio skóry nie sprzedam

najman jest dobry, trenował kickboxing a low kicków dalej nie umie. ale LOLek z niego. po za tym bokser pęka przed kulturystą. tak nie halo :-)
 
- Ech, Weronika, ależ miałem romantyczny sen z tobą w roli głównej! - mówi mąż, budząc się rankiem.

- Tak, miły? Jak to wyglądało?

- Byłaś tylko w pończochach i czerwonych szpilkach. Najpierw wzięłaś mi do buzi i wiesz, bukake, te sprawy... Potem położyłem cię na plecy i dymałem klasycznie. Po czym odwróciłem, ustawiłem na pieska i ruchnąłem cię dwa razy w anala!

- Kuźwa, Maciek, co w tym romantycznego?!

- Aaa... zapomniałem. Świeczki się paliły.
 
:-)



Był ostatnio wypadek w mojej okolicy. Tir śmiertelnie pątracił kobietę. Tylko co on robił w kuchni?
 
i wiesz, bukake, te sprawy...


hehehe... bez suckballs też pewnie się nie obyło...







dumny mąż pyta małżonkę:



- słuchaj teresa, czy możesz powiedzieć coś, co mnie mocno podnieci i jednocześnie strasznie wkurwi?



żona po chwili namysłu odpowiada:



- masz największego kutasa ze wszystkich swoich kolegów...
 
hair.jpg



index.php
bEjvL.jpg


L55RV.jpg


reemhorsegame.jpg
 
No to Pudzian jednak nie będzie miał tak łatwo :D







No chyba, że Sappo wykorzysta dodatkową parę ramion do szybszego klepania :)
 
Było podobieństwo do gitarzysty pare stron temu, wcześniej do jakiegoś ziomka z krajów arabskich, poniżej kolejne podobieństwo:



media




Ps. Tak wiem, że mam od tego temat, ale nie będe go zaśmiecał :-)



media
 
@kwaczor



Patrz ile chłopaki zostawili serca w klatce grubasie popijający grześki okocimiem. Zawrzyj ryj i idź dalej spamować, a nie wyśmiewasz się z takich ludzi. Co za przykry człowiek ten kaczka. Szczerze Ci współczuję. Szacunek za walkę dla tych Panów.
 
Back
Top