Tanio skóry nie sprzedam

Jak na powyższym obrazku - a jakże inaczej :-)

7363077.3.jpg
 
Normalnie bym się czuł zaszczycony gdyby ktoś się podawał za mnie, ale biorąc pod uwagę, ze to egzekutor/leszcz/kaczka/chuj wie kto jeszcze, no to raczej jestem zdegustowany xP
 
Co parę? Tylko Jones w zeszłym roku walczył 4 razy. Edgar 2 , z czego walki odbyły się w styczniu i październiku (chociażby, ze względu na kontuzję mistrza). Aldo bronił pas częsciej, bo w kwietniu i październiku... Z drugiej strony - masz rację, bo okaże się, że JDS nie zdąży zawalczyć drugi raz w następnym roku i obrona pasa z Holendrem może być jego jedyną walką w 2012 :/
 
@Adib


Albo źle się wyraziłem , albo źle zrozumiałeś te słowa:

Z drugiej strony - masz rację, bo okaże się, że JDS nie zdąży zawalczyć drugi raz w następnym roku i obrona pasa z Holendrem może być jego jedyną walką w 2012 :/
 
Drugi raz w 2012 nie będzie mógł bronić pasa, bo go straci w pierwszej obronie z Overeemem : )
Według mnie zawalczy jeszcze pod koniec roku na odbudowanie po porażce z Overeemem.
 
Oczywiście, jest takie prawdopodobieństwo. Myślałem, że zarzucasz mi napisanie dwóch obron pasa przez JDS, a mi chodzi tylko o ilośc walk :P
Początkowo sądziłem, że dos Santos upora się bez problemu z Holendrem, ale dojrzewa we mnie myśl, że to Overeem zdobędzie pas HW
 
ogarnijcie, jak kaczka zastopowal z pisaniem, to na forum kolorowo od roznych nickow przy tematach :D







btw. wiadomo cos juz o tym wywiadzie z Cholewa, bo wiem, ze Escobar pisal, ze ma byc, ale zapomnialem kiedy mamy sie go spodziewac
 
Hmmmm... Panowie widziałem wzmiankę na temat zbanowania kaczki, jako że nie było mnie jakoś tak na przełomie końcówki 2011 i początku 2012 nie wiem za co ten ban, mógłby mi ktoś te sprawę naświetlić ?
 
nie korzystam z fejsa wiec nie wiem czy ktos o tym pisal, ale zainteresowanie obcokrajowcow na stronie mmaa ciagle trwa







mmmmmmmmmmt.jpg
 
Back
Top