Tanio skóry nie sprzedam

300450394_5312091258905826_3480461955034312747_n.jpg
 
A ty co wieśniaku, namaczasz przed praniem jak twoja babcia w ubiegłym wieku. Pffff. U nas w dużym mieście młodzi, wykształceni idą z duchem czasu i stripują, nie to co te śmierdzące polaczki co się nie znają View attachment 43568
Niektórych zanieczyszczeń nie widać, a czuć ::clintdis:: Gratulacje dla ludzi piorących tylko rzeczy które są widocznie brudne :deniroclap: :damjan: Kurła gdzie my żyjemy :pociesznymirek: STRIPOWANIE :juanlaugh: Jakby nie można napisać pranie, ewentualnie odświeżanie :korwinstupid:
 
Niektórych zanieczyszczeń nie widać, a czuć ::clintdis:: Gratulacje dla ludzi piorących tylko rzeczy które są widocznie brudne :deniroclap: :damjan: Kurła gdzie my żyjemy :pociesznymirek: STRIPOWANIE :juanlaugh: Jakby nie można napisać pranie, ewentualnie odświeżanie :korwinstupid:
Jak zarabiałem 1000 i musiałem opłacic połowę kosztów mieszkania i studia a zjebała mi się pralka, to przez kilka miesięcy stripowałem. :lol:
Żeby wtedy były onlyfansy to inaczej bym postripowal i pralkę bym miał już na drugi dzień :childcry:
 
Back
Top