Tanio skóry nie sprzedam

Stare ale ciągle bardzo dobre

zupyv9Vdymid1Vk1QcxWUt4nX1R2n61Q.png
 
Sory , że taki wylewny będę ale ten temat to złoto.
Najlepszy temat na wszystkich forach w całych tych internetach.
Jak z tydzień mnie tu nie ma to mam rozrywki zapas spory. A jak nadgonię to cofam z 300 stron do tyłu i dalej się cieszę mądrościami ludu mego.
Kurwa gratuluję wam panowie. Tworzycie historię. Własnymi rękoma
:robertmakeup::deniroclap::antonio:







1645028361_by_Turbobms.jpg
 
Sprzedała Ci wirtualne dziewictwo, taki prekursor NFT :mamed: tylko gorzej jeżeli nie tylko to :awesome:
A chyba nie , choć chuj wie. Może sprzedawała niespodzianki z opóżnionym o 10 lat zapłonem. Wszystkiego bym się teraz mógł spodziewać po niej. Nawet niespodziewanego
:robertmakeup:

To zła kobieta była
 
A chyba nie , choć chuj wie. Może sprzedawała niespodzianki z opóżnionym o 10 lat zapłonem. Wszystkiego bym się teraz mógł spodziewać po niej. Nawet niespodziewanego
:robertmakeup:

To zła kobieta była
jak nic nie wyszło po 3-6 miechach po rozstaniu to raczej git, ale warto się badać :lol: , choć podobno większość społeczeństwa ma HPV które u facetów się nie objawia, tylko u kobiet i też trzeba mieć pecha żeby trafić na jakiś kancerogenny szczep :D
 
jak nic nie wyszło po 3-6 miechach po rozstaniu to raczej git, ale warto się badać :lol: , choć podobno większość społeczeństwa ma HPV które u facetów się nie objawia, tylko u kobiet i też trzeba mieć pecha żeby trafić na jakiś kancerogenny szczep :D
Krew oddawałem to się badałem na co tylko można. A i było by coś słychać w formie echa bo podawany był dalej przekaz.
:robertmakeup:
:jjsmile:
 
Back
Top