Tanio skóry nie sprzedam

cokurwaszmato.gif
O, już jedno cwelisko sie znalazlo
 
Wczoraj lub przedwczoraj w poznaniu na ulicy warszawskiej. Jakiś młody gość 23-24 lata. Mogłem coś pokręcić bo to mi kumpel przewijał.
 
Z tego co wiem to warzywniak, bo chłop się bujnął na krótkiej lince wiec nie zerwało kręgów tylko poddusiło, jak go ściągnęli to przywrócili akcje serca ale mózg już odjechał.
 
Zawsze mnie śmieszy jak patola wrzuca takie nagrania do neta myśląc, ze pokazuje zle zachowania sluzb, a tymczasem nieświadomie pogrąża swoich debilnych ziomków i pokazuje wzorową interwencję policji
Jesteś tyle samo wart co ten pies! Jakby miał trochę oleju w głowie i poćwiczył to by nie dostał ‚dwa razy w twarz’ tylko, gdyby musiał interweniować to tego sebixa skręcił w precel a nie znęcał się używając paralizatora bo nie umie rozłożyć kajdanek. Jak się w trojke spotykacie, razem z @Grubas, to widzę ze się dogadacie.
chwdp ha tfu!
I możesz zgłaszać post, psia końcówo
 
Jesteś tyle samo wart co ten pies! Jakby miał trochę oleju w głowie i poćwiczył to by nie dostał ‚dwa razy w twarz’ tylko, gdyby musiał interweniować to tego sebixa skręcił w precel a nie znęcał się używając paralizatora bo nie umie rozłożyć kajdanek. Jak się w trojke spotykacie, razem z @Grubas, to widzę ze się dogadacie.
chwdp ha tfu!
I możesz zgłaszać post, psia końcówo
O, sebuś się triggeruje :mjsmile:
W sądzie te głąby sa pozamiatane, bo ich wafel nieświadomie podpierdolił ich wlasnym nagraniem. I dobrze!
A i ta idiotke tez powinni zglebowac
 
O, sebuś się triggeruje :mjsmile:
W sądzie te głąby sa pozamiatane, bo ich wafel nieświadomie podpierdolił ich wlasnym nagraniem. I dobrze!
A i ta idiotke tez powinni zglebowac
Nie żebym się przejmował waszymi kłótniami, ale tylko informacyjnie, w tej sprawie, to akurat policjant został zawieszony i zostało wobec niego wszczęte postępowanie, a tamta dwójka jest już na wolności.
 
Back
Top