Tanio skóry nie sprzedam

Na to tutaj czekałem. Potrącona 19- letnia dziewczyna zginęła. Kierowca 31 lat, trzeźwy.
Kurwa, ale się odjebało!
To, że patole robili sobie USA na ulicy to jedno, ale reakcja kierowcy chyba zbyt przesadzona wnioskując z tego filmiku.
 
To, że patole robili sobie USA na ulicy to jedno, ale reakcja kierowcy chyba zbyt przesadzona wnioskując z tego filmiku.
No gościu grubo odjebał. Co on miał w głowie? Wcisnął gaz i widział jak laskę wciąga pod koła... i pojechał dalej...
 
1627741839793.png
 
19 latka z dwójką dzieci podobno. Krzywa akcja :damjan: na stawowej zawsze było bydło i jakieś akcje ale że kierowca coś takiego odwali to się nie spodziewałem
 
Ciekawe czy są nagrania z drugiej strony, bo zastanawiam się czy jeden z patusów nie próbował dostać się do autobusu, kierowca przez to mógł spanikować. Tak czy inaczej z dupy akcja. Moje miasto takie piękne:siara:
Edit.
Kierowca miał kilkaset metrów do zajezdni i skończyłby zmianę.
Wlókł ciało dziewczyny przez kilkadziesiąt metrów.
 
Ciekawe czy są nagrania z drugiej strony, bo zastanawiam się czy jeden z patusów nie próbował dostać się do autobusu, kierowca przez to mógł spanikować. Tak czy inaczej z dupy akcja. Moje miasto takie piękne:siara:
Edit.
Kierowca miał kilkaset metrów do zajezdni i skończyłby zmianę.
Wlókł ciało dziewczyny przez kilkadziesiąt metrów.
Trzeba było się nie wpierdala na ulicę pod autobus. Matka dwójki dzieci to zapierdala na chatę, a nie rozdziela jakichś patusow
 
Trzeba było się nie wpierdala na ulicę pod autobus. Matka dwójki dzieci to zapierdala na chatę, a nie rozdziela jakichś patusow

Gardzę patusami, rozumiem frustrację kierującego i sam najchętniej bym rozjechał każdą patologię na tym świecie, ale akurat kierowca wybrał najgorszy moment na danie w pizde. Jakby wjechał w sebixów kopiących sobie po dupach to biłbym mu brawo, ale wjechał w momencie jak towarzystwo się rozeszło a on nagle dojebał do pieca. Chociaż jak myślę, to nie pierwsza jego akcja z patolą i w końcu hamulce (hehe) puściły.
 
19 latka z dwójką dzieci podobno
-dlaczego nie była z dziećmi tylko się szlajała ?
- 19 lat i już dwójka.
Pewnie każde z innym a bombelki w babci pijaczki podrzucone.


*Ukraińcy
Wrocław Kraków Gdańsk i chyba dochodzi Poznań to już ukr-$kie miasta


Ślunsk to ciężka patologia jak w USrAelu na Venice Bicz, tylko w syfiastym otoczeniu.
 
Taaa, we Włoszech


takie same bredzenie w mediach jest na temat Francji. Co chwile gadaja czy moze nie wprowadzic takich samych rozwiazan jak tam. Tak jakby to bylo juz zaklepane i obowiazywalo i do tego jeszcze wszyscy byli temu przychylni. Z takimi totalnymi klamstwami nie mielismy do czynienia jeszcze nigdy. To kurwa przebija wszystko.
 
takie same bredzenie w mediach jest na temat Francji. Co chwile gadaja czy moze nie wprowadzic takich samych rozwiazan jak tam. Tak jakby to bylo juz zaklepane i obowiazywalo i do tego jeszcze wszyscy byli temu przychylni. Z takimi totalnymi klamstwami nie mielismy do czynienia jeszcze nigdy. To kurwa przebija wszystko.
Tu chodzi o to, że pani poseł ma bardzo przestarzałe dane. Nicea od dwóch wieków nie jest we Włoszech tylko we Francji.
 
Tu chodzi o to, że pani poseł ma bardzo przestarzałe dane. Nicea od dwóch wieków nie jest we Włoszech tylko we Francji.
kurlla, nawet nie zwrocilem na to uwagi :lol: ale co rusz w mediach sa wlasnie przywolywane przyklady Francji i Wloch, w kontekscie przymusu szczepien.
 
Back
Top