Tanio skóry nie sprzedam

191990319_10209577822359201_322283595076359855_n.jpg
 
Jednak doceniony, szczęściarz.
Jaką ma wartość studiowanie takich wysrywów? Ile warty jest absolwent i jaki jest cel takiego nauczania? Ehh

Czy jeśli napisze, że twórczość tego gościa jest zwykłym wysrywem napisanym na kolanie pod wpływem slabej jakości narkotykow i analizowanie tego ubliża mi, zaliczę egzamin?
 
Jaką ma wartość studiowanie takich wysrywów? Ile warty jest absolwent i jaki jest cel takiego nauczania? Ehh

Czy jeśli napisze, że twórczość tego gościa jest zwykłym wysrywem napisanym na kolanie pod wpływem slabej jakości narkotykow i analizowanie tego ubliża mi, zaliczę egzamin?
Można zostać szanowanym, na ten przykład psychologiem z UW i robić wiekopomne badania...
 
Jaką ma wartość studiowanie takich wysrywów? Ile warty jest absolwent i jaki jest cel takiego nauczania? Ehh

Czy jeśli napisze, że twórczość tego gościa jest zwykłym wysrywem napisanym na kolanie pod wpływem slabej jakości narkotykow i analizowanie tego ubliża mi, zaliczę egzamin?
Trudno powiedzieć bez przeczytania jego utworów. Ja nie czytalem, i muszę szczerze przyznać, że po tym jak go poznałem, to nie zamierzam.

Obawiam się, że gdy Jasiek zapozna się z opiniami na swój temat po tym występie, to się zważy, albo rzuci pod pociąg, i jego poezja automatycznie zyska na jakości.
 
Back
Top