Tanio skóry nie sprzedam

GroszMC w USA wykonujesz polecenia psów, albo kończysz jak ta kobieta. Tam jest takie prawo i tyle. U nas po takiej akcji policjanta by zlinczowano w tv i pewnie wyjebano z pracy. To, że ktoś jest osobą sztarszą, inwalidą, kobietą, czy mniejszością seksualną itd. nie uprawnia go do ulgowego traktowania.
 
GroszMC w USA wykonujesz polecenia psów, albo kończysz jak ta kobieta. Tam jest takie prawo i tyle. U nas po takiej akcji policjanta by zlinczowano w tv i pewnie wyjebano z pracy. To, że ktoś jest osobą sztarszą, inwalidą, kobietą, czy mniejszością seksualną itd. nie uprawnia go do ulgowego traktowania.
Nie martw się, tego policjanta też zlinczują. Jedyne czego brakowało to to, żeby ta pani była czarna (ale i na to da się na chwilę przymknąć oko, byle w CNN była burza) i masz awanturę na cały kraj. Kto mi nie wierzy niech przyjrzy się sytuacji społeczno-politycznej w USA od prezydentury Obamy.
 
#life
AOuVpFM.jpg
 
GroszMC w USA wykonujesz polecenia psów, albo kończysz jak ta kobieta. Tam jest takie prawo i tyle. U nas po takiej akcji policjanta by zlinczowano w tv i pewnie wyjebano z pracy. To, że ktoś jest osobą sztarszą, inwalidą, kobietą, czy mniejszością seksualną itd. nie uprawnia go do ulgowego traktowania.
Pewnego dnia, coś takiego wydarzy się komuś z twojej rodziny, znajomemu czy rybkom. Zobaczymy jak na to spojrzysz, mam nadzieje że również zachowasz podobną wyrozumiałość
Koniec tematu, to skóra ::fu::
 
Próbuję rozkminic co tu właśnie napisałeś i nie mogę :wow:
Raczej myślał o byciu jego ojcem, ale co tam :suchykarol:
Pocisk jest? Jest! Ofiara wkurwiona, zdezorientowana, czy nie ogarniająca jest? Jest! :childcry:
Czyli hejter pierwsza klasa, no... No może druga klasa hejtera, ale jednak nadal to nasz, polski cohoński hejter :tellmemore::deniroclap:
 
Raczej myślał o byciu jego ojcem, ale co tam :suchykarol:
Pocisk jest? Jest! Ofiara wkurwiona, zdezorientowana, czy nie ogarniająca jest? Jest! :childcry:
Czyli hejter pierwsza klasa, no... No może druga klasa hejtera, ale jednak nadal to nasz, polski cohoński hejter :tellmemore::deniroclap:
Dam lajka, bo widzę że nikt Cię nie lubi a długo nad tym drewnem siedziałeś :burnit::gabi_much_love:
 
Pewnego dnia, coś takiego wydarzy się komuś z twojej rodziny, znajomemu czy rybkom. Zobaczymy jak na to spojrzysz, mam nadzieje że również zachowasz podobną wyrozumiałość

:jarolaugh:

aha i p.s.
Ciekawe jakby twojej matce tak zrobił! Tez byś bił brawo?
:beczka:
 
Back
Top