Tanio skóry nie sprzedam

465a793e80ff4.jpg
 
Patola liczyła na poklask, a ludzie dobrze ich wyjaśniają w komentarzach :muttley:
Aż sobie poczytałem :putinlaugh:
Przywróciło mi to wiarę w ludzi, bo jak jeden komentarz, to jebanie tego patolstwa. Jedynie w odpowiedziach widać autora i Karynę jak próbują coś tam się w dwóch odgryzać.
Samozaoranie w chuj.
Autor jeszcze swoim ryjem tam świeci :pociesznymirek:
 
Aż sobie poczytałem :putinlaugh:
Przywróciło mi to wiarę w ludzi, bo jak jeden komentarz, to jebanie tego patolstwa. Jedynie w odpowiedziach widać autora i Karynę jak próbują coś tam się w dwóch odgryzać.
Samozaoranie w chuj.
Autor jeszcze swoim ryjem tam świeci :pociesznymirek:

3:47 Tlenu braknie, ostatnie trzy komórki umrą, jedna odpowiada za oddychanie, druga za rozmnażanie, trzecia za darcie mordy.

:juanlaugh:
 
I need a supervisor!

Ja nie wiem jak oni kurwa żyją? Przecież oni za grosz mózgu nie mają. Nagrali żę sami robili sobie przypał. No kurwa debile. A takie kozaki, że po karetke dzwonić. Przecież od razu takich powinni utylizować, byłoby lepiej w społeczeństwie.
 
Najlepsze jest to, że jeden z tych debili był poszukiwany, bo ma pół roku do odsiadki :lol: Zero instynktu samozachowawczego.

I takie to wielkie kozaki. To znany typ. W bandzie mocni, krewka poleciała to KARETKE KARETKE. Przyjdzie co do czego to pierwszy pali wroty że aż buty się palą. I to trzeba się poważnie zastanowić, czy to jest powód do śmiechu czy raczej płaczu, że takie istoty chodzą po świecie.
 
Najlepsze jest to, że jeden z tych debili był poszukiwany, bo ma pół roku do odsiadki :lol: Zero instynktu samozachowawczego.

I takie to wielkie kozaki. To znany typ. W bandzie mocni, krewka poleciała to KARETKE KARETKE. Przyjdzie co do czego to pierwszy pali wroty że aż buty się palą. I to trzeba się poważnie zastanowić, czy to jest powód do śmiechu czy raczej płaczu, że takie istoty chodzą po świecie.

POMÓŻCIE!!!:pociesznymirek:
Oho, jacy cwaniacy! A na ulicy to wzrok w podłogę pewnie?
 
Back
Top