Tanio skóry nie sprzedam

<h1 id="watch-headline-title" style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 5px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; background-image: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); height: 1.1363em; max-height: 1.1363em; line-height: 1.1363em; color: rgb(51, 51, 51); overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; font-family: arial, sans-serif; text-align: left; ">
D-cZdI7Kpds[/media]/a/ppa href=]
 
13219816114993.g.jpg




Pozdrowienia za szpitala - artroskopia stawu barkowego
 
w porządku nawijka, mam nadzieje ze z Toba wszystko w porzadku, co ? zadne mysli samobojcze ?



Dobra fota Big Foot'a, mnie tez czeka ta operacja :-)
 
Co do tego Mortal Kombat - ogolnie polecam obejrzec video lookoutawhale (i drugie konto - notlookoutawhale)
 
A którys z "pro'sów" na forum domyśla się co to za zawodnik pro ? czy może tylko pier.. że walczy w UFC. Kilka stron wczesniej Meru pytal czy to nie jest Patt Barry.
 
z cyklu: "Cham przy komputerze"



(Cham) - przepraszam, ale dzisiejsze spotkanie musimy przełożyć



(Dziewczę) - co zobaczyles jak wygladam i juz nie chcesz sie spotkac haha widac od razu ze patrzysz na wyglad hahah dorosly facet a zachowanie jak dzieciak hahaha powodzenia w zyciu nara



(Cham) - taaak, wygląd nie jest Twoją mocną stroną, masz rację. Cóż, widocznie jestem płytki, ale po prostu lubię ładne kobiety, a to jasno i klarownie prowadzi nas do punktu, czemu nasza znajomość nie miała szans. Nasze spotkanie byłoby jedynie stratą czasu, mojego. Pozdrawiam
 
dzięki chłopaki, pijany byłem wczoraj, nawet nie pamiętam, że to wstawiłem



PERVERT:D:D:D



lucek dostał bana?? coś mi się mgli w głowie... czemu?
 
A którys z "pro'sów" na forum domyśla się co to za zawodnik pro ? czy może tylko pier.. że walczy w UFC. Kilka stron wczesniej Meru pytal czy to nie jest Patt Barry.


To nie jest zaden zawodnik pro - nie mowi, ze walczy w UFC, tylko ze... trenuje UFC :-)



"I fight UFC" a "I fight in the UFC" - ogromna roznica.
 
Po glosie brzmi jak Pat Barry. I mowi zeby przyszli go obejrzec w 2012, wiec kto tam wie. Zreszta nikczemny wzrost, jak na HW, mogl sprowokowac pijanych debili ;)
 
Back
Top