Tanio skóry nie sprzedam

całe życie się nad tym zastanawiam.
comment_EgEAQ9oyspjY2KvcQs46KRwN88FY8crw.jpg
Wczoraj na ulicy zaczepił mnie chłopak agitujacy jakaś zbiórkę na Ochrone Praw Zwierząt .Zapytal maszynowo "czy lubię zwierzęta ?", odpowiedziałem ,że oczywiście ,to jest mój główny zasób proteiny w pożywieniu , a on tak wszystko miał zakodowane w głowie ,że nawet nie wyczuł żadnej mojej ironi i dalej maszynowo " że jest cała masa ludzi takich jak ja ( my)i musimy sie łączyć itd.
 
Wczoraj na ulicy zaczepił mnie chłopak agitujacy jakaś zbiórkę na Ochrone Praw Zwierząt .Zapytal maszynowo "czy lubię zwierzęta ?", odpowiedziałem ,że oczywiście ,to jest mój główny zasób proteiny w pożywieniu , a on tak wszystko miał zakodowane w głowie ,że nawet nie wyczuł żadnej mojej ironi i dalej maszynowo " że jest cała masa ludzi takich jak ja ( my)i musimy sie łączyć itd.
:beczka:
 
Murzyni są bardziej zróżnicowani genetycznie od wszystkich innych ras. Bliżej Słowianom do Azjatów niż Nigeryjczykowi do Etiopczyka. Kolejna ciekawostka. To dlatego że stosunkowo mała grupa homonoidów opuściła czarny ląd. To tak n ie odpowiadając na pytanie.
 
Back
Top