Tanio skóry nie sprzedam


Taaa,znalazł kartę...najpierw bociana zajebał,zjadł,a dopiero potem karta w ruch. Wiecie,że te chujozaury są winne tego,że obecnie bocian jest prawie na krawędzi wyginięcia? Oni se kurwa polowania na boćki urządzają. Jakim trza być niedojebem? To zupełnie,jak nasi rybacy, mający w dupie limity połowu. Dziś już prawie nie ma ryb w Bałtyku. Inna sprawa,że pełne mwtali ciężkich i innego gówna,dzięki niemiaszkom. Taa...
 

niezle swiry , obczajcie reszte ich filmikow

Nie świry,tylko głupie dzieciaki bez doświadczenia. Wkrótce któryś zginie jak ten gość co nagrywał podobne filmiki,bodajże chińczyk. Bo liczą się wyświetlenia. Miał się żenić, rodzina wierzyła i co? Chujów sto. Pogrzeb.
 
Nie świry,tylko głupie dzieciaki bez doświadczenia. Wkrótce któryś zginie jak ten gość co nagrywał podobne filmiki,bodajże chińczyk. Bo liczą się wyświetlenia. Miał się żenić, rodzina wierzyła i co? Chujów sto. Pogrzeb.
każdy kiedyś umrze. Po sposobie wspinania się tego Pana uważam, że ma dużo doświadczenia.
 
I co ci ludzie sami myśląc o wyświetleniach wstawili ten filmik kompomitujacy ich? Śmierdzi mi trochę ustawka.
 
I co ci ludzie sami myśląc o wyświetleniach wstawili ten filmik kompomitujacy ich? Śmierdzi mi trochę ustawka.
oni to wstawiali na portal z tablicami rejestracyjnymi, chcieli napiętnować właściciela terenu i znowu dostali wiadro pomyj :) chyba nawet teraz jak wpiszesz nr tablicy rejestracyjnej to się pojawi
 
O kurwa jakie złoto. Tacy "społecznicy" (nie wie pan że nie wolno jeździć po lesie, no nie wie?) mnie zawsze wkurwiają. Piękne.
Trzeba docenić to wołanie o obrażaniu kobiety i komenty o chamstwie przy dziecku:DC: Patola czytać nie umie, łażą po nie swoim, to na bank dziecko żyje w najwyższej kulturze. Skąd u mnie przekonanie, że to patola? Gość pewnie by na spokojnie podszedł, ale wie kto mu śmieci w tym lesie i nie pierwszy raz pewnie łażą po jego terenie.
 
  • Like
Reactions: JB_
Nie świry,tylko głupie dzieciaki bez doświadczenia. Wkrótce któryś zginie jak ten gość co nagrywał podobne filmiki,bodajże chińczyk. Bo liczą się wyświetlenia. Miał się żenić, rodzina wierzyła i co? Chujów sto. Pogrzeb.
Parafrazując klasyk: Spadnie, to spadnie, na chuj drążyć temat. Jego życie (albo nieżycie).


Zdjęła kubek z głowy kopnięciem? Zdjęła! :śmiech:
 
GViu6G5.jpg
 
Back
Top