Tanio skóry nie sprzedam

:rutekajak:

6c06b89632457768ad4acf83fde7bf1d.jpg
 
kultura obalona po całości... tylko chyba przez samych Duńczyków najpierw


bleeee, słaba erystyka
Ale ty tak na poważnie, czy rzeczywiście nie uważałeś na historii? Czy nauczyciel był do dupy? Bo aż nie chce mi się klasyki tutaj pierdolić, że Indianie Ameryki Pn., że starożytna Grecja, że teraz kraje kolonizujące przez potomków ludów kolonizowanych... Po prostu powiedz, że nie wiesz nic, a nie tutaj z erystyką wyjeżdżasz - bo z erystyką mógłbyś, gdybym pierdolił bez sensu. Ale niestety głęboki jest sens w słowach moich...

btw Herb Dean by się na ciebie wkurwił za takie trolololo.

Łapaj gratisa, może coś się rozwiniesz, i będziesz jako rolka papieru toaletowego...
https://books.google.pl/books?id=Qy...q=zniszczenie kultur przez najezdzców&f=false
 
Ale ty tak na poważnie, czy rzeczywiście nie uważałeś na historii? Czy nauczyciel był do dupy? Bo aż nie chce mi się klasyki tutaj pierdolić, że Indianie Ameryki Pn., że starożytna Grecja, że teraz kraje kolonizujące przez potomków ludów kolonizowanych... Po prostu powiedz, że nie wiesz nic, a nie tutaj z erystyką wyjeżdżasz - bo z erystyką mógłbyś, gdybym pierdolił bez sensu. Ale niestety głęboki jest sens w słowach moich...

btw Herb Dean by się na ciebie wkurwił za takie trolololo.
:no no: jak mówi jeden znany profesor historii "takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam", dogadalibyście się :wink:
 
Back
Top