Tanio skóry nie sprzedam

A z jakiego powodu już nie jarasz? Zdrowotne? Ja to typowo finansowo.
Bo ja wiem, na początku chciałem mieć dziecko więc odstawiłem na chwilę, póżniej jak Żona była w ciąży to wolałem być ciągle dostępny umysłowo. Później jakoś kontakty wyschły a na końcu się okazało, że wcale nie chcę ich odnawiać i tak jakoś leci, chociaż nie powiem. Ostatnio coraz bardziej mam ochotę i nawet odstawiłbym całe alko, a palonko też by było tak powiedzmy w weekend wieczorkiem jak już dzieciak śpi :fjedzia:

starość
 
To ja już pewnie ze 3-4 lata nie widziałem topa na oczy, a wcześniej to było dzień w dzień przez jakieś 12 lat :redford:

3-4 lata przerwy to już spoko wynik mordo , sam też miałem 3 lata przerwy ale to było dobre 2-3 lata temu. Swoją drogą 12 lat dzień w dzień :frankapprove: byłeś w takim stanie zaawansowania ??? :wink:

 
3-4 lata przerwy to już spoko wynik mordo , sam też miałem 3 lata przerwy ale to było dobre 2-3 lata temu. Swoją drogą 12 lat dzień w dzień :frankapprove: byłeś w takim stanie zaawansowania ??? :wink:


Dziadek ma ewidentnie płuca lepsze od moich ale tak, poziom zaawansowania był naprawdę baaaaardzo wysoki. Palenie nie szło w klika gramów dziennie :wink:
Ludzie, którzy poznawali mnie i moich paru ziomków mówili, że wcześniej myśleli, że ich znajomi duuużo palą . . . a tu MY :o o:
 
posadz sobie male co nieco:lol:
No właśnie tak kiedyś było. Ale odkąd przeprowadziłem się z powrotem do miasta to nie chce mi się miejscówek szukać. A w domu dziecko więc za duży przypał. @andrzej_t. Moja zaszła w ciążę w czasie mojego największego jarania. Mała zdrowa, już prawie 4latka, więc u mnie nie wpływało to na zdolności rozrodcze;)
 
:lol:
9f712223018a48ccd43da4cb1db33511.jpg
 
No właśnie tak kiedyś było. Ale odkąd przeprowadziłem się z powrotem do miasta to nie chce mi się miejscówek szukać. A w domu dziecko więc za duży przypał. @andrzej_t. Moja zaszła w ciążę w czasie mojego największego jarania. Mała zdrowa, już prawie 4latka, więc u mnie nie wpływało to na zdolności rozrodcze;)
U mnie pewnie też nie, młody 2 latka, zdrowy jak koń. Poprostu takie wtedy przyjąłem założenie "na wszelki wypadek" i dalej jakoś ten detox się przeciągał aż do dziś. Ale coraz bardziej mam ochotę :goldi:
 
Back
Top