Tanio skóry nie sprzedam

Komentarz z wp pod tekstem o pudzianie i jego przygotowaniach do mma:





krwawy.tosiek [9 minut temu]


... żeby rozruszać to całe KSW przydała by się .. jakaś walka ze mną . Niestety nie liczcie na to zbyt szybko . Moje wszechstronne wyszkolenie jak i sława super twardziela i komandosa powoduje to że żaden zawodnik nie stanie ze mną do pojedynku .A dla czego ? Bo jestem bardzo niebezpieczny trenowałem wszystkie style walk .Jestem tak groźny że właściciel siłki płaci mi za to żebym u niego nie trenował daje , mi 500 zł co miesiąc bo odstraszam mu klientów, po prostu wszyscy się mnie boją .Nawet golę się w przyciemnionych okularach bo boję się kontaktu wzrokowego ze samym sobą ( a zresztą szkoda mi już kasy na lustra ) .Gdzie się nie pojawię sieję postrach , lękają się mnie nawet komornicy. Kiedyś jeden chciał hajs to wmówiłem mu sztuką perswazji ( tak tak , takie umiejętności też posiadam ) że jest wiewiórką .I co ? I po tygodniu znaleźli jego ciało w parku brzuch miał nabity kasztanami a włosy ufarbowane na rudy kolor, zmarł biedak na niestrawność i kichy mu rozdęło bo się szyszek i kasztanów nawpierniczał .. ha ha ha a to kmiot !!! Od tamtej pory mam spokój z komornikami .Jak by ktoś nie wierzył w to co napisałem to przytoczę kilka pseudonimów pod jakimi jestem znany w europie i na innych kontynentach ;Wierzgający ogier ,Tosiek dusiciel , Mściciel zabójca , Krwawy mutant ,Spiżowa pięść, Nawałnica bólu ,Tosiek karabin .To o czymś przecież świadczy , i nie trudno się domyślić jaki mocarz kryje się za tymi ksywkami . W porównaniu ze mną tacy kolesie jak Fedor ,Cro cop ,Andy Hug ,to ministranci i żaden do pięt mi nie dorasta .Już jako dziecko byłem wyjątkowy np w wieku 12 lat bendąc na wakacjach w CCCP zatłukłem niedźwiedzia i to pompką rowerową ! Plastikową ! Poważnie . Moja wychowawczyni z podstawówki od 12 lat leczy się w szpitalu dla obłąkanych . A dlaczego ? Bo ze mną zadarła . A kto ze mną zadziera tak właśnie kończy . Szpital albo cmentarz . Innej opcji nie ma. Lepiej ze mną nie zadzierać no ( !! ) ... na dobre to nikomu jeszcze nie wyszło . Cieszcie się że jestem polakiem i stoję po właściwej stronie , możecie być dumni ze Mnie ! Bo taki jestem , chłopak modny i wygodny , zawsze na czasie , zawsze do przodu . mam but italy , ciuchy frans , telefon japan . Jestem zawsze pierwszy i najlepszy . I tak już pozostanie . Amen .
 
Dobre - sprawdźcie! :-)



287ebb439dbb395ef34b1d1d23977368.jpg
 
@Stasinek ;] To są reklamy z google adsense więc tam wszystko może być. Jako, że Ty jesteś z Polski więc pokazało Ci reklamę dla Polaków :)
 
Back
Top