Tanio skóry nie sprzedam

Nowy mistrz zaczyna się aklimatyzować
2u5stmp.jpg
 


Właśnie przeglądałem instagram i wszedłem na cohones, żeby to wrzucić :D To wrzucę coś innego - Systema - to jest "sztuka walki" a la aikido i inne tego typu oparte na "energiach", stworzona przez Rosjan (w Polsce też kiedyś próbowali wprowadzić szkółki i naprawdę ludzie wierzyli, że to działa) i rzekomo uczą tego rosyjskich komandosów :D









 
Właśnie przeglądałem instagram i wszedłem na cohones, żeby to wrzucić :D To wrzucę coś innego - Systema - to jest "sztuka walki" a la aikido i inne tego typu oparte na "energiach", stworzona przez Rosjan (w Polsce też kiedyś próbowali wprowadzić szkółki i naprawdę ludzie wierzyli, że to działa) i rzekomo uczą tego rosyjskich komandosów :D










może trochę teraz przeginam ale krav maga dla mnie też się łapie w pewnym stopniu pod takie głupoty :lol:
 
może trochę teraz przeginam ale krav maga dla mnie też się łapie pod takie głupoty :lol:

Ja jestem skłonny przyjąć, że wszystko co nie sprawdza się w MMA łapie się pod takie głupoty, bo zawody MMA to najlepszy sposób weryfikacji czy coś działa, czy nie :) U nas np rzekomo komandosów i wojsko uczono systemów Combat 56 i BAS-3. I w Combat 56 może faktycznie coś być, bo chodzi o okaleczenie przeciwnika i jak najmniejszą ilość ruchu przy tym, ale już np taki BAS-3... wrzucili kiedyś w net coś takiego:



i wygląda to na moje oko co najmniej podejrzanie :lol:
 
Ja jestem skłonny przyjąć, że wszystko co nie sprawdza się w MMA łapie się pod takie głupoty, bo zawody MMA to najlepszy sposób weryfikacji czy coś działa, czy nie :) U nas np rzekomo komandosów i wojsko uczono systemów Combat 56 i BAS-3. I w Combat 56 może faktycznie coś być, bo chodzi o okaleczenie przeciwnika i jak najmniejszą ilość ruchu przy tym, ale już np taki BAS-3... wrzucili kiedyś w net coś takiego:



i wygląda to na moje oko co najmniej podejrzanie :lol:

ja pierdole sam wygląd tego eksperta już zapala czerwoną lampkę w głowie :lol: lol

koleś demonstruje techniki w okularach przeciwsłonecznych haha
 
Ja jestem skłonny przyjąć, że wszystko co nie sprawdza się w MMA łapie się pod takie głupoty, bo zawody MMA to najlepszy sposób weryfikacji czy coś działa, czy nie :) U nas np rzekomo komandosów i wojsko uczono systemów Combat 56 i BAS-3. I w Combat 56 może faktycznie coś być, bo chodzi o okaleczenie przeciwnika i jak najmniejszą ilość ruchu przy tym, ale już np taki BAS-3... wrzucili kiedyś w net coś takiego:



i wygląda to na moje oko co najmniej podejrzanie :lol:


BAS to wynalazek psychola Bryla. Przepraszam - doktora Bryla. Typ ma niezłe problemy z deklem. Kiedyś podczas szkolenia pracowników Poczty Polskiej tak się wczuł w rolę, że jednemu facetowi złamał szczęke i wybił kilka zębów.
 
Ja jestem skłonny przyjąć, że wszystko co nie sprawdza się w MMA łapie się pod takie głupoty, bo zawody MMA to najlepszy sposób weryfikacji czy coś działa, czy nie :) U nas np rzekomo komandosów i wojsko uczono systemów Combat 56 i BAS-3. I w Combat 56 może faktycznie coś być, bo chodzi o okaleczenie przeciwnika i jak najmniejszą ilość ruchu przy tym, ale już np taki BAS-3... wrzucili kiedyś w net coś takiego:



i wygląda to na moje oko co najmniej podejrzanie :lol:

Odnośnie kraw maga ,to jest bardziej system obrony niż walki w pojęciu MMA.Palce w oczy,kop w jaja czy cios w krtań zdążają się w MMA,ale w większości są niezamierzone.Duża też cześć to odebranie broni(pistolet,nóż,itd)lub użycie przedmiotów codziennego użytku do obrony/ataku,co już całkowicie nie ma przełożenia w MMA.
 
Odnośnie kraw maga ,to jest bardziej system obrony niż walki w pojęciu MMA.Palce w oczy,kop w jaja czy cios w krtań zdążają się w MMA,ale w większości są niezamierzone.Duża też cześć to odebranie broni(pistolet,nóż,itd)lub użycie przedmiotów codziennego użytku do obrony/ataku,co już całkowicie nie ma przełożenia w MMA.

No wszystko spoko tylko pokaż mi jeden film gdzie pokazane jest jak to działa kiedy napastnik nie jest manekinem wykonującym polecenia instruktora :) bo np wszystko co widziałem odnośnie odebrania broni bazuje na super precyzyjnych unikach/ciosach a la Neo w Matrixie, gdzie instruktor dostaje turbo speeda a napastnik stoi jak porażony i czeka na wpierdol - nawet Anderson Silva w szczycie swojej formy nie robił takich cudów :) Wiem, że KM została zrobiona pod służby specjalne, ale mimo wszystko większość tego co pokazują (przynajmniej w nauce cywilów) wygląda jak czary, podczas gdy np sambo bojowe również stosowane jest w służbach i jednocześnie sprawdza się w MMA (Fedor, Khabib, i tabuny innych ruskich dzików)

khabibnurmagomedov1.png
 
ja pierdole sam wygląd tego eksperta już zapala czerwoną lampkę w głowie :lol: lol

koleś demonstruje techniki w okularach przeciwsłonecznych haha
Podpisane oświadczenie o walce 1 na 1? Przyjedzie jak skończy ćwiczyć siłę włosów:)
 
Podpisane oświadczenie o walce 1 na 1? Przyjedzie jak skończy ćwiczyć siłę włosów:)

A ten typ to Jarosław Bielan ps. "Czarny". Prawa ręka Bryla w BAS(Bryl założył do tego ośrodek szkoleniowy ESA, gdzie zajmują się różnego rodzaju szkoleniami). Koleżka zupełnie jak jego mentor, również ma nierówno pod deklem.

Mam taką hipoteze, że kolesie bazują na legendzie 56 kompanii karnej i na tych wszystkich szkoleniach są bardzo agresywni(wsadzanie na chama palców do oczu, gryzienie, demonstracja techniki na full itd.) ponieważ chcą być odebrani jako prawdziwi kilerzy hardkorowcy.

Tu macie strone tego pana:
http://jaroslawbielan.pl/index2.htm
 
Ludzie się naoglądają takich pajaców, a później zamiast posłuchać instynktu i spierdalać przed nożownikiem, to próbują tych śmiesznych technik. Wynik nie jest trudny do przewidzenia.
 
Back
Top