Tanio skóry nie sprzedam

staty.jpg




Ja tam nie wiem, jak w ciągu 4 rund można nie trafić ani jednego ciosu prostego...


Ponadto: słynna główka Ortiz'a...


Victor-Ortiz-Head-Butts-Floyd-Mayweather-Jr.-Video.jpg



...która kojarzy mi się tylko z jednym:


Zidane_uderzyl_Materazzi_1108770.jpg
 
Co do tego czy Pacman poskładał by Moneya to niec niegdy niewiadomo czod floyd ostatnio nie nokałtował. Ale mogła by być decyzja. Ogolnie jak to było z tymi testami olimpijskimi ze Manny niechciał bo niby bał sie igieł
 
Panowie, od teraz nowe zasady tego wątku - tylko wrzucamy 'skóry' , żadnych dyskusji, pyskówek, kłótni, pytań itp. Nie wrzucamy postów bez contentu, czyli jak już koniecznie ktoś ma cisnienie aby napisać "haha, ale dobre", albo "było gazylion stron temu" itp, itd to również musi dodać ową 'skórkę' tym samym zasługując na prawo głosu. Co wy na to?



PS: jak już narzekacie na spamerów i wam się takie osoby nie podobają to nie komentujcie ich postów, nie odpowiadajcie itp. jak nie ma do kogo pisać to się nie pisze w końcu wcale.




http://www.youtube.com/embed/L7d4I-HR6iw
 
Imo taki temat musi być, bo gdzieś ten spam czasem trzeba wrzucić, a wiadomości pw na tym forum wysyłać nie można - więc ja jestem na nie dla Twojej propozycji.
 
Ja nie wiem o co wy się spinacie do kaczki, chce spamować to niech spamuje ile dusza pragnie, a jak się komuś nie podoba to niech nie czyta tego tak jak ja i problem z głowy. A tak każdy bawi się w prowadzenie głupich rozmów na temat kto spamuje, ile spamuje, co już było i ch... wie co jeszcze. Nie przekonaliście się jeszcze przy kokosie że takie wytykanie im co robią źle nic nie pomaga? To tylko motywuje ich do większego działania.
 




Szpila wraca 15 października na gali w spodku ,a potem byc może zobaczymy go w stanach za tydzień lub może więcej.
 
Tar-Ellendil- "nie mój cyrk, nie moje małpy" ale skoro przystąpiłeś do zabawy Kaczki41 i przegrałeś, to nawet wycofując się, honor wymaga dopełnienia warunków, to twój honor, więc rób z nim co chcesz, mówię Ci to jako starszy kolega.
 
Stasinek grasz w Countera :D?


Co myślicie o tym żeby na następną gale wejść na jakiś serwer głosowy i podyskutować ? Mogło by to wyjść całkiem fajnie
 
Back
Top