Tanio skóry nie sprzedam

54e8586a1f7c6.png


Z życia wzięte.

Kiedyś byłem na urodzinach kumpla, i jego mama się popłakała "bo to magiczne urodziny, jestem dwa razy starsza niż ty". No i zaczela sie dyskusja z blondynką, jego siostrą, w roli głównej :) Dodam, ze na tej samej imprezie wcisnelismy jej ze Ziemia ma dwa ksiezyce. Razem z jej okrutnym bratem :) A innym razem, tez razem z nim, wytlumaczylismy jej, ze na wietrze sie lepiej opala, bo wiatr zagina promienie słoneczne :) Serio serio :)
Nie wrzucaj takich rzeczy, bo raka można dostać
 
Yvel był tutaj ostro wkurwiony po porażce z Fujita w ostatniej walce, która z resztą miała miejsce na PRIDE 12 którą dopiero co opisałem.
Chcialem wlasnie obejrzec, ale korzystam z telefonu i wolno sie wszystko laduje, za duzo materialu ale wlasnie to mnie nakierowalo na ta walke, pozdrowienia :)
 
Chcialem wlasnie obejrzec, ale korzystam z telefonu i wolno sie wszystko laduje, za duzo materialu ale wlasnie to mnie nakierowalo na ta walke, pozdrowienia :)
No multimediów tym razem jest mnóstwo. Jak sobie ogarniesz z PC-eta to daj znać jakie wrażenia. Również pozdro.
 
U mnie ten sam problem tel nie wyrabia a kilka walk chętnie obejrzę.
No to też radzę się przesiąść na większą maszynę. Na moim gownianym samsungu j5 z problemami Ale wczytuje walki i gify. W następnym materiale wpierdole część tych rzeczy w spoilery, może będzie lepiej
 
No to też radzę się przesiąść na większą maszynę. Na moim gownianym samsungu j5 z problemami Ale wczytuje walki i gify. W następnym materiale wpierdole część tych rzeczy w spoilery, może będzie lepiej
Dobra myśl, mi zwiechy łapał w połowie strony. A na szybko chciałem obejrzeć Hendo.
 
Back
Top