Tanio skóry nie sprzedam

cc5d1160d6.png
 
No i teraz mam dylemat. Niby fajnie się ogrzać w blasku sławy jaką Pan, Panie @kaczka41 niewątpliwe posiada na forum. Z drugiej zaś strony posiada Pan sporo hejterów, czy to słusznie czy, nie mnie oceniać. a nie bardzo mi na rękę, żeby połowa (tak liczę) społeczności miała do mnie jakieś nie słuszne żale. Muszę się zastanowić co czynić, teraz czas się szykować do roboty, pojeżdżę trochę widlakiem to może ochłonę XXXXDDDD. A jeśli nie będę skłonny podjąć żanej decyzji wtedy jakoby oddam się pod osąd znamienitej społeczności Cohones i niechaj ona decyduje jaki ma być los mój na forum. A tym czasem pozdrawiam.
Pojebane...
 
Ale wy wiecie znawcy ze oni maja pozakladane kagance i jeden moze np jechac max 90 a drugi 89 na tempomacie?:kis:
 
Ale wy wiecie znawcy ze oni maja pozakladane kagance i jeden moze np jechac max 90 a drugi 89 na tempomacie?:kis:
Tja ale są wspaniałe magnesiki odcinające tacho. Są nawet i takie sprzęty, które można z kabiny, jadąc, pilotem włączyć. No ale przędą Ty to wiesz doskonale.
 
Tja ale są wspaniałe magnesiki odcinające tacho. Są nawet i takie sprzęty, które można z kabiny, jadąc, pilotem włączyć. No ale przędą Ty to wiesz doskonale.

Skoro odcinaja Im tacho na max to czemu jada niby w takich Maksymalnych predkosciach dla kaganca a nie np po 100 i 101
odrazu?:crazy:
 
Back
Top