Tanio skóry nie sprzedam



E. Jakby ktoś nie kojarzył dziadka pod koszem:

b92ff3c9cecf5726e554c74fb73584cb.jpg
 
No, te finały to moja młodość, choć kosza nigdy jakoś nie uwielbiałem ;) Kurwa ,kart NBA z tamtego sezonu mam cały album prawie czyli pareset :P
Gościu dobry, pewnie robi kroki i dlatego trenuje wsady :D
Poczekaj na kaczego to Ci odpisze i jak mu się spodoba to zalajkuje.
 
No, te finały to moja młodość, choć kosza nigdy jakoś nie uwielbiałem ;) Kurwa ,kart NBA z tamtego sezonu mam cały album prawie czyli pareset :P
Gościu dobry, pewnie robi kroki i dlatego trenuje wsady :D
Dokładnie! Takie wsady robią tylko Ci od traveling'u! :OK:
 
dde734187e97.gif

bolas.gif

nie polecam takich zabaw, można dostać wodniaka jąder i na początku można jeszcze igła i strzykawką odciągać płyn, który zbiera się w worku i jaja są jak berety, ale później już tylko operacja. Wiem, bo sam miałem coś takiego, a uwierzcie mi chirurg x szpital x jądra to słabe połączenia. Traumę mam do dzisiaj :)
 
Last edited by a moderator:
nie polecam takich zabaw, można dostać wodniaka jąder i na początku można jeszcze igła i strzykawką odciągać płyn, który zbiera się w worku i jaja są jak berety, ale później już tylko operacja. Wiem, bo sam miałem coś takiego, a uwierzcie mi chirurg x szpital x jądra to słabe połączenia. Traumę mam do dzisiaj :)
Skoro lubisz takie zabawy, to musisz pocierpieć ;)
 
nie polecam takich zabaw, można dostać wodniaka jąder i na początku można jeszcze igła i strzykawką odciągać płyn, który zbiera się w worku i jaja są jak berety, ale później już tylko operacja. Wiem, bo sam miałem coś takiego, a uwierzcie mi chirurg x szpital x jądra to słabe połączenia. Traumę mam do dzisiaj :)
trakmasjer stary wariacie gadaj lepiej kiedy sztostivi :werdum:
 
Back
Top