Tanio skóry nie sprzedam

danaandbabybl.jpg




Wszystko jasne ^^
 
@Dazz, dokładnie :-)
lK8cZYmxF+v4HoFE+Jzls7+DH4D4V3bw2zwRV0AAAAASUVORK5CYII=








@Defthomas







Co to jest ?
lK8cZYmxF+v4HoFE+Jzls7+DH4D4V3bw2zwRV0AAAAASUVORK5CYII=
Obejrzyjcie sobie od 0:20 do 0:23 , tego goscia wyglądającego jakby tańczył kankana. :-)



Te kopnięcia wyglądają jak taniec tego ruska w podpisie Lucifera.
lK8cZYmxF+v4HoFE+Jzls7+DH4D4V3bw2zwRV0AAAAASUVORK5CYII=
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Lauzon#Early_life_and_background



Ostatnie zdanie w Early Life and Background ... Takie żarty, ani trochę mnie nie śmieszą ...







"



Lauzon grew up in Brockton, Massachusetts until the third grade, when he moved to East Bridgewater, Massachusetts.<sup class="reference" id="cite_ref-UFCArticle_2-0">[3] Lauzon lived on a small farm.<sup class="reference" id="cite_ref-UFCArticle_2-1">[3]



Lauzon graduated from Wentworth Institute of Technology in 2006 with a Bachelor's degree in computer science. He worked as a network administrator in Cambridge, MA before he began training in mixed martial arts full-time.<sup class="reference" id="cite_ref-3">[4]



Joe's younger brother, Dan Lauzon, is also a mixed martial artist.<sup class="reference" id="cite_ref-4">[5]



Joe Lauzon is a gay . "



Na szczęście ktoś ( ja ) to już poprawiłem : )
 
http://www.tekstowo.pl/profil,kokos80.html - To jest chyba najlepsze, co widziałem od czasów " Jebane Polaczki, nic nie pomagają " :D
 
te ruski, to kolejna część "the klaszczers& the tupczers" bo inaczej tego nazwać nie można :D
 
Może mi ktoś wytłumaczyć genezę i okoliczności powstania "jebanych polaczków" ?
 
@logan



Jeden koleś wchodził na naszego czata i pytał się co 5 minut czy walczył już Pudzianowski na KSW (chyba, albo Drwal już nie pamiętam) i każdy mu odpowiadał coś śmiesznego typu: Walczył i wygrał przez poddanie trójkątem . Walczyłe ale umarł z braku tlenu itd. Więc po 10 razie kiedy się zapytał nie wytrzymał presji tłumów i wkleił z 50 razy zdanie na czerwono "jebane polaczki nic nie pomagają!"
 
hahah tego się nie da zapomnieć :D to było tak śmieszne, że nawet się do niego nikt nie przyczepił a stężenie śmiechu podczas tej gali było niesamowite ;]
 
jeśli dobrze pamiętam, to def od razu zrobił screena z "jebanych polaczków" ;)



btw. widziałem jeden, może dwa filmiki tego testovirona. MEGA ZJEB.
 
Ostatnio w tv było że ściągali skazanych polaków w GB do Polski herkulesem to powinni i jego ściągnąć wsadzić do klatki z narodowcami i żeby mu dobrze dupę zryli wtedy by były ''głebsze wystapienia" tego typa,,,, :D
 
@medyk Ekstradycja z USA to jak wysłanie Polaka w kosmos. Pozatym on kiedyś sam w rozmowie telefonicznej potwierdzał że robi to tylko po to żeby zrobić szum w internecie :)
 
Łukasz Stankiewicz czyli Testoviron ma raczej przejebane w świecie internetu bo raz, ze dorwali jego foty i pełno jest fake profili na facebooku z nim lub kompilacji na youtubie, gdzie wiedzą o nim praktycznie wszystko, dwa że dostał w tube od jakiś polskich skinów w USA : )




 
yyy leki pokazane na początku to głownie nasenne, hydroksyzyna i benzodiazepiny oraz pochodne, to mu w treningach nie pomaga raczej:D
 
Znazłem typa na fejsie. "Co tam słychać kuhwy ? " :-)











http://www.facebook.com/pages/%C5%81ukasz-Testoviron-Stanis%C5%82awowski/161518360568125
 
Back
Top