Tanio skóry nie sprzedam

Fajna rodzina nikt nie drze ryja jak sie rozlało. Wszyscy się cieszą.
dokladnie. nigdy sie nie smialem z takich ludzi, zawsze mi bylo ich w sumie szkoda. nawet czasem bronilem takich, bo bardziej lubilem wlasnie takich cwaniaczkow ciulac (czasy szkoly)
 
dokladnie. nigdy sie nie smialem z takich ludzi, zawsze mi bylo ich w sumie szkoda. nawet czasem bronilem takich, bo bardziej lubilem wlasnie takich cwaniaczkow ciulac (czasy szkoly)
Gaara startowałeś do największych kozaków w szkole ? Mnie to w szkole lubily nerdy jak i cwaniaki. Ale na koloniach miałem czasem przejebane. Starsi raz mnie dorwali i mnie sprali kablem. Jebane chuje:lol:

Ale i tak na koloniach zajebiście było. :lol:
 
Gaara startowałeś do największych kozaków w szkole ? Mnie to w szkole lubily nerdy jak i cwaniaki. Ale na koloniach miałem czasem przejebane. Starsi raz mnie dorwali i mnie sprali kablem. Jebane chuje:lol:
w 1 gimby nie startowalem do wyzszych klas, bo byly takie dwa pojeby co kiblowaly pare razy i mozna bylo mega wpierdol wylapac (jeden z nich kazal klekac przed nim jakims gosciom i zaczal jebac soccry..), a pozniej juz znalem wszystkich bo sie zakumplowalem na osiedlu obok mojego. raczej spiny byly z typami w moim wieku, ale wlasnie nie nerdami tylko takimi cwaniakami (nie wszystkimi, tylko takimi chujami, bo mialem tak jak ty, ze z kazdym zylem w zgodzie). w niemczech mialem tylko raz spine z turasami, ale jak powiedzialem, ze Polak to sie uspokoilo. teraz mam taka brode i wstretna morde, ze nikt sie nawet na mnie nie patrzy... a mily jestem w chuj
 
fd301d081e6a.jpg


0_1_77920_Zabawna_sytuacja_przez_pluszowymis.jpg
 
Back
Top