Tanio skóry nie sprzedam

Tossing%2Bthe%2BLion%2521.gif

 
Gdyby on nie wpierdalał polityki w swoje filmy, to dla mnie numero uno wśród polskich youtuberów, a tak to sorry Gregory. Tiger Bonzo rządzi xD
Najlepszym polskim jutuberem jest Rock i Rojo
Żartuje, polski YT powinno się zdelegalizować, zamknąć, zaorać i zamknać wszystkich polskich jutuberów do pierdla za rozsiewanie choroby nowotworowej.
 
Gdyby on nie wpierdalał polityki w swoje filmy, to dla mnie numero uno wśród polskich youtuberów, a tak to sorry Gregory. Tiger Bonzo rządzi xD

Dodajmy polityki skręcającej dość mocno w lewo, czyli to prawie jak promocja weganizmu.
Żartuje, polski YT powinno się zdelegalizować, zamknąć, zaorać i zamknać wszystkich polskich jutuberów do pierdla za rozsiewanie choroby nowotworowej.

Nie zgodzę się. Mietczyński jest bardzo dobry. Przynajmniej ja go bardzo lubię. Zarówno masochistę, streszczenia jak i nawet gotowanie potraw na kanale teetres :D

A poza nim, to może faktycznie lepiej to zaorać.
 
Najlepszym polskim jutuberem jest Rock i Rojo
Żartuje, polski YT powinno się zdelegalizować, zamknąć, zaorać i zamknać wszystkich polskich jutuberów do pierdla za rozsiewanie choroby nowotworowej.
Generalnie się zgadzam. Te wszystkie dramy, Gimper- dla mnie podczłowiek :-| i te wszystkie bzdury. Bleh. Ale są perełki, które warto śledzić. Marco Kubiś, Mieciu, Mc2, NRGeek i paru innych.
 
Jestem strasznie zacofany jeśli chodzi o YT, przed chwilą przypadkowo odkryłem kanał Cezarego. Uwielbiam jego role filmowe i filmy, w których grał, przynajmniej większość. Kanał wydaje się być ciekawy i chyba muszę zacząć śledzić.

 
Polecam arhn.eu, dla takich dziadków przed 30 jak ja to naprawdę idealny kanał. Głównie o starych grach, ale nie tylko. Wszystko robione profesjonalnie, ale też i z jajem, a co najważniejsze gość jest sobą, nie tworem marketingowym.

https://www.youtube.com/channel/UCjgirfp1BeeM98AxxyKXolA
Również subuję ten kanał. Jest u mnie w szerokiej liście tych spoko. Nawet ten "po godzinach" subuję :) Lubię unboxingi tych paczek, np. od PixelBox, ArcadeBlock i innych #dziwak
 
Last edited:
COHONES W GIF-ach
Na Joe Monster jest seria "Codzienne sytuacje w GIF-ach", może tu się przyjmie podobna:

Gdy zaczyna się inba:
HARLEM.gif

Gdy na forum pojawia się nowa dziewczyna i zostaje zaatakowana przez stulejarzy:
giphy.gif
Sekret @MysticBęben
e47d102951c3a3f8aff0764c7234efad.gif
Gdy @Masu niechcący spróbował wegańskiego burgera:
tumblr_mw7btfCl3g1s9lptno1_r1_500.gif
Gdy @Orest zauważył dobrą inbę:
3_billy_goats_gruff1.gif

Gdy @MØИSTEЯ zarywa do nowej użytkowniczki:
dafoe.gif

Jak chujowe dajcie znać. Jak się podoba pomyślę nad kolejnymi.
 
COHONES W GIF-ach
Na Joe Monster jest seria "Codzienne sytuacje w GIF-ach", może tu się przyjmie podobna:

Gdy zaczyna się inba:
HARLEM.gif

Gdy na forum pojawia się nowa dziewczyna i zostaje zaatakowana przez stulejarzy:
giphy.gif
Sekret @MysticBęben
e47d102951c3a3f8aff0764c7234efad.gif
Gdy @Masu niechcący spróbował wegańskiego burgera:
tumblr_mw7btfCl3g1s9lptno1_r1_500.gif
Gdy @Orest zauważył dobrą inbę:
3_billy_goats_gruff1.gif

Gdy @MØИSTEЯ zarywa do nowej użytkowniczki:
dafoe.gif

Jak chujowe dajcie znać. Jak się podoba pomyślę nad kolejnymi.
Dobre.
Ale wsypałeś mnie, coming out planowałem dopiero na zlocie :wtf2:
 
Back
Top