Tanio skóry nie sprzedam

anNPmyn_460s_v1.jpg
 
Tylko to żaden problem, dla mnie to wsiurski sposób na reklamę. Bez względu kto to robi, mam bekę i tyle.
 

Śledzę tylko parę kanałów i nie jestem na bieżąco z youtubem i jego modą, ale takie coś mnie MEGA wkurwia: "Jeżeli wam się podobało, zostawcie łapkę w górę", "jeżeli nie jesteście na bieżąco, to subskrybujcie", "lajkujcie mojego fejsa" - frajernia w chuj.
 
Wrcoła wchłopaki dobre miasto, to co się tam dzieje ostatnio to jakies kurwa...nieporozumienie (pozdr. dla zbysia stogoni). Tak na prawde dto zapraszam cieplutko na browarka czy inneg o skurczybyka. pozdro tanio skory nie sprzedam
 
Zajebisty powód do beki, że ktoś kto poświęca swoje życie dla sportu musi mazać się reklamami na klacie, żeby jakoś wiązać koniec z koniec. Normalnie boki zrywać.
Ja tam też mam z tego bekę. Fighter z napisem na klacie "wulkanizacja u wasyla" :lol: Zarabia tyle, na ile zasługuje i w taki sposób w jaki potrafi, ale pisanie takiej chujni na klacie dla mnie jest śmieszne.
 
Oho widzę gruby wysyp marketingowców...fajterzy powinni mierzyć w reklamownie Rolexów, Luja Wujtona, Wersacze, Mercedesa itp. prawda?

Najłatwiej mieć bekę, że chłopaki potrafią zarobić parę groszy reklamując wulkanizacje czy inną izolacje.
Ale kto inny im zapłaci za taką reklamę? Hmmm?

@Bodzio @Mineralny pochwalcie się chłopaki w jakich to luksusowych firmach pracujecie.
 
Oho widzę gruby wysyp marketingowców...fajterzy powinni mierzyć w reklamownie Rolexów, Luja Wujtona, Wersacze, Mercedesa itp. prawda?

Najłatwiej mieć bekę, że chłopaki potrafią zarobić parę groszy reklamując wulkanizacje czy inną izolacje.
Ale kto inny im zapłaci za taką reklamę? Hmmm?

@Bodzio @Mineralny pochwalcie się chłopaki w jakich to luksusowych firmach pracujecie.
+0.75
 
Oho widzę gruby wysyp marketingowców...fajterzy powinni mierzyć w reklamownie Rolexów, Luja Wujtona, Wersacze, Mercedesa itp. prawda?

Najłatwiej mieć bekę, że chłopaki potrafią zarobić parę groszy reklamując wulkanizacje czy inną izolacje.
Ale kto inny im zapłaci za taką reklamę? Hmmm?

@Bodzio @Mineralny pochwalcie się chłopaki w jakich to luksusowych firmach pracujecie.

Przecież im nie chodzi o reklamę tylko o jej formę.
Gdyby reklama miała treść "Wulkanizacja" a pod spodem adres www to raczej nikt beki by nie miał.
Adres strony ktoś może wpisze, ale kto na Boga będzie spisywał numer telefonu z pleców zawodnika?!
 
Sam na jego miejscu mógłbym mieć "sedesy Krysinski” czy “MPO”. Sponsor to sponsor co za różnica z jakiej branży i jak się nazywa.


Ale widzę, ze koledzy by wzgardzili bo śmieszne...
 
Oho widzę gruby wysyp marketingowców...fajterzy powinni mierzyć w reklamownie Rolexów, Luja Wujtona, Wersacze, Mercedesa itp. prawda?

Najłatwiej mieć bekę, że chłopaki potrafią zarobić parę groszy reklamując wulkanizacje czy inną izolacje.
Ale kto inny im zapłaci za taką reklamę? Hmmm?

@Bodzio @Mineralny pochwalcie się chłopaki w jakich to luksusowych firmach pracujecie.
Z czym Ty mi tu w ogóle przyjacielu wyjeżdżasz? Jak dla mnie to może reklamować sobie co chce, tylko później niech się nie dziwi, że nie jest poważnie traktowany przez potencjalnych sponsorów i ludzi oglądających galę jak nakurwia się z "wulkanizacją u wasyla" na klacie. Myślicie, że Romka sponsorowałby Harley Davidson jakby we wcześniejszych walkach miał Wasyla na klacie? No bądźmy kurwa poważni. Ja jeszcze mogę zrozumieć dlaczego on to sobie namazał, choć i tak mam bekę, ale Janusze mają zawodników za małpy, które nie dość, że się piorą po ryjach to jeszcze mają dziwne napisy na ciele. Pytasz gdzie pracuję? Póki co zapierdalam gdzie popadnie, żeby uzbierać sporo hajsu i za jakiś rok/dwa móc robić to co ten ziomek bez pomocy Wasyla, szukając poważniejszych sponsorów. Interesuję się mma parę lat, znam sporo ludzi i widzę jeden bardzo często popełniany błąd- zawodnicy debiutują mając pusty portfel i później są skłonni zawalczyć nawet z kutasem na plecach byleby mieć z tego hajs, ich wybór, mogą to robić, ale ja i inni możemy mieć z tego bekę, bo wygląda to średnio.
 
Myślicie, że Romka sponsorowałby Harley Davidson jakby we wcześniejszych walkach miał Wasyla na klacie?
A czemu nie skoro broni się talentem, pracowitością i inteligencją?

Poważni sponsorzy mają w dupie co reklamowałeś jak się biłeś w Łomiankach (bez urazy) dla 500 widzów...albo na dnie karty większej organizacji - nie trafiając do szerszego grona odbiorców. Kiedy okazuje się, że masz talent dodatkowo swoją osobą sprawiasz dobre wrażenie przed kamerą - tworzysz ciekawy wizerunek, a zasięg ludzi do których jesteś w stanie dotrzeć zwiększa się to żadnego Wasyla nie będzie na ciebie stać.

Życzę udanej kariery ale proponuje być bardziej wyważonym w opiniach o ludziach, którzy już się biją zawodowo - a Ty dopiero o tym marzysz.
 
Beznadziejna forma reklamy i będę się z tego śmiał za każdym razem jak to zobaczę. Nie pracuję, bo nie muszę-mam bogatą kobietę.
 
Back
Top