Tanio skóry nie sprzedam

To nie bandyta czy jakiś odważny twardziel, to jebany, tchórzliwy i bezczelny złodziej :/ Nie pasuje mi to do tych filmików, choć film oczywiście pasujący do skóry, choć mi na takich otwiera się maczeta w kieszeni i ma ochotę odrąbać takiemu łapy.
Mi też to nie pasuje do serii "thug life". Zdecydowanie nie. Zwykły złodziej i tyle.
akurat tutaj dobrze im tak, grube swinie jebane leza na ziemi i sie targaja za kudly huehue
 
Czejl?
12994405_1019089621505174_393624507462086471_n.jpg
 
Stare, jak przymiarki Fedora do UFC, ale tak mi się przypomniało dziś jakoś:
Marcin Kowalczyk said:
- Macie tak dobrą atmosferę w zespole?
Marcin Kowalczyk said:
- Jeszcze jak! W szatni żartów jest co niemiara. Ze mnie również się pośmiali. Kiedyś koledzy powiesili mi na szafce komiczne zdjęcie człowieka, który był do mnie podobny. Znaleźli gdzieś w Internecie. Szatnia płakała ze śmiechu. Znalazłem się jednak w dobrym gronie, bo kiedyś taki sam kawał zrobiono gwieździe drużyny - Aleksandrowi Kerżakowowi. Ale spokojnie, na razie sznurówek mi nie pozawiązywali (śmiech).

Cały wywiad tutaj: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozn...ania-chociaz-w-klubie-zartowali-ze-mnie/8nmh4
W związku z powyższym doskonałym przykładem poczucia humoru a'la Dynamo Moskwa, ja zrobiłem identyczny, wirtualny kawał jednemu z użytkowników Cohones:

szafa_kaczki.jpg
 
Back
Top