Tanio skóry nie sprzedam

Brakowało sędziego ulicznych solówek.
Wzywam Cie @Born2kill
Tu nawet solówki nie było. Tego partyzanta trzeba byłoby od razu szybko odsunąć by w zasięgu własnym zostali tylko dwaj staredownujący się goście ;) A za taką akcję ten, który uderzył powinien być sprany. Tak czy siak typ był chyba w megawrogim środowisku i zlekceważył sytuację w chuj ;
 


Jebane bydło, typ leży sztywny, a Ci nie sprawdzą czy nic mu nie jest, tylko drą nad nim ryja, opierdalają kieszenie i polewają spodnie żeby wyszło że się osikał..

Ładna frajernia. Jeszcze ten murzyn złodziejaszek. Ja pierdole dziesiątki osób wokół a ten opierdala gościowi kieszenie. Jebana murzyńska trzoda.
#saynotoracismDC
 
giphy.gif
 
Ładna frajernia. Jeszcze ten murzyn złodziejaszek. Ja pierdole dziesiątki osób wokół a ten opierdala gościowi kieszenie. Jebana murzyńska trzoda.
#saynotoracismDC
Mnie bardziej mierzi pozwalająca na to biała trzoda, która zdaje się być liczniejsza
 
Mnie bardziej mierzi pozwalająca na to biała trzoda, która zdaje się być liczniejsza
Ja to widzę tak, że jest to ekipa ziomków, ale z pośród wszystkich tam zgromadzonych, białych, czarnych, żółtych, beżowych, czerwonych i chuj wie jakich jeszcze, tylko murzyn okrada nieprzytomnego gościa.
 
Back
Top