Tanio skóry nie sprzedam

Wszystkie te "trollingi" na chatach glosowych to jedna wielka zenada ale Mahonek przebil je wszystkie. Nie dosc ze samym glosem zaoral sie kompletnie to jeszcze w glowie pustka. xD
 
Kuuuuuuurwa, no to mnie też rozjebaliście, że to Mahonek :| Tu nie raz go nawet bronić mogłem, ale ten materiał już skomentowałem i szkoda mi nawet więcej słów. Chyba, że było lepiej w kolejnych materiałach brechtowo i mylne wrażenie wyciągnąłem...?
 
Jeszcze raz kurwa. Szczerze to ja myślałem, że tu Mahon wkręca typa udając głos kobiety :P Potem się wyjaśniło, że po prostu tak mówi. Kurde...Ciekaw mimo wszystko jestem jakby się zachował spotykając jednego z rozmowców na żywo ;]

@Comber. Grubo...Po obejrzeniu takiego materiału ludzie powinni mieć przede wszystkim prawo do zagłosowania czy chcą przymusowej eutanazji dla takiej jednostki.
One dla swych zasad matkę by sprzedały, bo przecież to zła kobieta, nie dokonała aborcji, a MIAŁA DO TEGO PRAWO.
 
giphy.gif
 
Olśniło mnie dziś, czyją tablicę odsłonili w niedzielę... Niby Lech, niby Smoleńsk, a w rzeczywistości to hołd fascynatów teorii spiskowych złożony głównemu spiskowcowi Archiwum X:
12938291_10209316142760254_2978780124479576338_n.jpg

MV5BMjE2NDk4NjM0N15BMl5BanBnXkFtZTgwNjEyOTM2MjE@._V1_.jpg
 
Back
Top