Tanio skóry nie sprzedam

T2aaOHN.jpg
 

Ostatnio moja dziewczyna miała zajęcia z Socjologii (studiuje na UWr) i prowadząca bardzo się nim zachwycała. Jaki z niego odważny człowiek, nonkonformista i w ogóle, chwile potem zaczęła temat imigrantów i jak bardzo powinniśmy im pomóc :facepalm:

W sumie smutne, że takie osoby kształcą inne :)
 
Wyrazy współczucia dla absolwentów. Nie dość, że nie ma cohones i przebiera się w damskie ciuszki, ostro donosi na policję. Ciekawe czy poprawność polityczna pozwoliłaby zatrudnić takiego dewianta w podstawówce, czy przedszkolu... Materiał jest już stary, ale dobitnie pokazuje w jakim kierunku zmierza postępowy, tolerancyjny świat.
 
Ostatnio moja dziewczyna miała zajęcia z Socjologii (studiuje na UWr) i prowadząca bardzo się nim zachwycała. Jaki z niego odważny człowiek, nonkonformista i w ogóle, chwile potem zaczęła temat imigrantów i jak bardzo powinniśmy im pomóc :facepalm:

W sumie smutne, że takie osoby kształcą inne :)
:wall: smutne w chuj... ale pani prowadząca zawsze może do Norwegii pojechać... i pensja lepsza, i imigrantów więcej ;)
 
Januszu, dowiedz się kto to na początek.
Co to za legenda, że określasz mnie januszem, bo go nie kojarzę? Choć morda jakby już gdzieś widziana.
Jak to prawdziwy gej to w ogóle powinien mieć zakaz walk w MMA i innych sportach chwytanych, jedynie sztuki stójkowe ;]
 
Back
Top