Tanio skóry nie sprzedam

@m0nster @Gaara . Wpierdalają na fejsa takie gówna podobne do tego na dole, no kurwa ile można :wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

to_jest_jacek_2016-01-16_23-13-13.jpg
 
A co powiedział Bedorf że Was tak wkurwia? Mnie tylko zraził popieraniem Platformy, a o reszcie jego przewinien jakoś nie pamiętam. Może ktoś przypomnieć?
 
A co powiedział Bedorf że Was tak wkurwia? Mnie tylko zraził popieraniem Platformy, a o reszcie jego przewinien jakoś nie pamiętam. Może ktoś przypomnieć?
to, obrona trenera i teraz nastepny babol. jak mu swinia jebnie w gzyms to mu firany pospadaja
 
A co powiedział Bedorf że Was tak wkurwia? Mnie tylko zraził popieraniem Platformy, a o reszcie jego przewinien jakoś nie pamiętam. Może ktoś przypomnieć?
Mnie tak bardzo nie wkurwia, ale czasami coś dojebie tak jak teraz. W wywiadach taki elokwentny, błyskotliwy etc a czasami jak coś napisze to ręce opadają.

@DamiannN tak, czołówka Ankosu pojechała na obóz do Tajlandii, pewnie oni też są dla niego zjebami, że między treningami wygrzewają się pod palmami.
 
Jakoś przed 25 piździernika to było, jak trzymał banner z kolegą z PO i zachęcał do głosowania na niego, a w komentarzach wyśmiewał każdego kto pisał, że szkoda, iż taki znany człowiek głosuje na tych zjebów.
Nie wiedziałem tego a to Wyjątkowej Klasy Kanalia !
 
Back
Top