Tanio skóry nie sprzedam

giphy.gif


dobry zwierz :lol:

cool-breeze-cat.gif
 
Jak jesteście w stanie opanować kradzież książek, bo mam wrażenie, że ten towar będzie ginąć najczęściej?
Najwięcej muzyki kradną i gier. Jak kogoś nie stać na książkę to przychodzi i czyta na miejscu albo kupują jedną, czytają, zwracają (zwrot na kartę prezentową) i biorą następną i tak w kółko. Jak w bibliotece. A jak jesteśmy w stanie temu zapobiegać? Inaczej niż monitoring i oczy to się nie da (niektóre książki też piszczą )

@Masu

No jakoś trzeba sobie radzić.
 
zajebista murzynka




“My friend came to the door and she said… well I was on the phone cooking me and my baby some breakfast, and she said, ‘Hey, something is wrong — it’s poppin!’ I said ‘What!?’ She said ‘Yeah,’ I said ‘Nah!’ So the girl comes downstairs, she comes out of her apartment with her baby with no shoes on I said ‘Ah girl it’s cold outside!’ She said ‘Something ain’t right!’ I said ‘Aw man!’ and she said ‘Aw man, the building is on fire!’ I said ‘Nah, what?’ and I grabbed my three kids. We bounced out… ain’t gonna be in no fire, not today!”
 
zajebista murzynka




“My friend came to the door and she said… well I was on the phone cooking me and my baby some breakfast, and she said, ‘Hey, something is wrong — it’s poppin!’ I said ‘What!?’ She said ‘Yeah,’ I said ‘Nah!’ So the girl comes downstairs, she comes out of her apartment with her baby with no shoes on I said ‘Ah girl it’s cold outside!’ She said ‘Something ain’t right!’ I said ‘Aw man!’ and she said ‘Aw man, the building is on fire!’ I said ‘Nah, what?’ and I grabbed my three kids. We bounced out… ain’t gonna be in no fire, not today!”

:rofl:
Zajebiaszcze. Dalbym jeszcze jednego lajka jak by bylo mozna :cool:
 
trzeba byc albo amatorem albo zjebem totalnym zeby w taka pogode i w tej sytuacji probowac wyprzedzac .
I tak mozna jezdzic uwaznie, a i tak taki debil pierdolnie w Ciebie i jest ko .
 

Ja Nienawidzę "tirowców". To co oni kurwa wyprawiają to masakra. Ostatnio prawie mnie zmasakrowały dwie tafle lodu wielkości drzwi, które spadły z tira kilka metrów ode mnie. Wiem, że jeden z userów jest kierowcą ciężarówki. Mam nadzieję, że chociaż ty jeden jestes w porządku! :D
 
Ja Nienawidzę "tirowców". To co oni kurwa wyprawiają to masakra. Ostatnio prawie mnie zmasakrowały dwie tafle lodu wielkości drzwi, które spadły z tira kilka metrów ode mnie. Wiem, że jeden z userów jest kierowcą ciężarówki. Mam nadzieję, że chociaż ty jeden jestes w porządku! :D
Jeżeli chodzi Ci o @Matszo92 , to on za dużo waży, żeby wejść na dach naczepy i zrzucić lód :batman:
 
Tam chyba nie było szans na wyprzedzenie nawet, w ogóle prawie manewr niewykonany, ledwo zjechał na drugi pas i jebnął w coś. Zabierałbym prawko za takie coś, ale, że to nie pomaga w tym kraju to i chyba trzeba by uciąć łapy przynajmniej w łokciach i podobnie z nogami, bo jeszcze by stopami chciał prowadzić. Kto wie co takiemu mądrali w głowie się pojawi ;) Może jako kadłubek znalazłby sobie bardziej odpowiednie zajęcie dla siebie.

Choć z innej strony, oni się zwykle spieszą, tylko czy to zawsze ich wina? Czy tych, którzy żądają od nich za wiele, a na drogach przecież różnie bywa i nie każdy przejechany "km" trwa tyle samo. W każdym razie zaczyna się od bezmyślności i braku rozsądku co i w jakim czasie da się zrealizować.
 
Wiadomo wina kierującego cysterną nie podlega dyskusji , ale jest to co pisałem w temacie "co mnie wk.rwia" , spadnie trochę śniegu czy asfalt mokry i delikwent jedzie na krajówce powolnie ,stwarzając zagrożenie. Mimo wszystko zachowanie wyprzedzającego tragiczne niestety z konsekwencjami na dalsze życie.
 
Jeżeli chodzi Ci o @Matszo92 , to on za dużo waży, żeby wejść na dach naczepy i zrzucić lód :batman:
Nie chodziło mi o niego, ktoś jeszcze pisał kiedyś, że jest kierowcą ciężarówki. Poza tym ciężki czy nie ciężki obowiązek to obowiązek. Najgorzej, że ten lód jebnął mi przed autem 30 km od a przede mna było jeszcze prawie 300km trasy. Czułem się strasznie niepewnie gdy mijałem tiry.
 
Ja Nienawidzę "tirowców". To co oni kurwa wyprawiają to masakra. Ostatnio prawie mnie zmasakrowały dwie tafle lodu wielkości drzwi, które spadły z tira kilka metrów ode mnie. Wiem, że jeden z userów jest kierowcą ciężarówki. Mam nadzieję, że chociaż ty jeden jestes w porządku! :D
Pomijam to co dzieje sie na tym filmie
Ale Pierdolisz Wacpan za przeproszeniem głupoty
A jak ci wyjebie przed ciebie ktos osobowym albo zgubił by tłumnik i bys najechał to co wtedy nienawidził bys wszystkich z osobowych i czuł bys sie niepewnie?


Prawda jest taka ze idioci sa wszedzie niema co uogulniac ze tirowcy, bo i mały i rower i na droge wejdzie
 
Chyba jeszcze większymi idiotami są jednak piesi wchodzący na jezdnię bez upewnienia się, że nic nie nadjeżdża. Tak, chroni ich prawo, ale szanse mają marne, gdy dojdzie do wypadku, więc co im z tego... No, ale kierowcy muszą wiedzieć, że prowadzą coś co z łatwością zabija i trzeba mieć władzę w każdym momencie nad pojazdem.
 
Back
Top