Tanio skóry nie sprzedam

1916funny-pic_3.jpg


latest
 
o lol z jakiego to filmu ?

REC 3.
Świetny pastisz kina zombie. Niby na serio, ale bawi się konwencją. Oczywiscie traktuja jako osobny film, nie porównuj do pierwszych dwóch czesci kreconych "niby z reki" kamera.

Tu jest masa zajebistych rzeczy: panna młoda z piłą mechaniczną robiąca rozpierdol na zombie.
 
Myślałem że parę tygodni temu to był pojedyńczy wybryk Różala ... jednak nie ... to już norma



Marcin Różal Różalski
Ty wydymany cwelu.Ciagnij pale swojej matce,ktora jest i tak zrucbana przez polowe miasta.Prujesz sie bo moze jej zazdroscisz i tez chceszpoczuc meskiego w dupie.Daj te konserwy parowozie,a ja w zamian zalatwie ci prace u mojego kolegi w burdelu.Jak przyjada klijencie to ci tak zerzna dupe i morde,ze bedziesz mogl w dupie schowac z tysiac konserw ,a do ryja bedziesz pchal dwa konskie kutasy

Lubię to! ·
Lubię to! · Odpowiedz · 8 · 18 listopada o 08:57



Marcin Różal Różalski
Znow tu przypelzlas.Ojciec cie z piwnicy wypuscil bo juz jego koledzy do domu wrocili i przestali cie dymac.Daj spokoj pieszczoszku,lacze sie z toba w bolu twojej dupy i dam twoje namiary kilku transseksualnym cwelom.ty zaspokoisz glow duoy,oni sobie poruchaja,a mi grosik wpadnie za zeswatanie was.Tylko ich nie obsraj jak ostatnio swojego ojca,bo matka juz mu chuja z gowna nie bedzie wylizywac i ty bedziesz musial

Marcin Różal Różalski A ty cwelu bez ambocji znow tutaj.Dupa od ruchania odpoczela i zaczynasz walenie sie jak twoja mama.Ja wiem, ze zly dotyk boli cale zycie i masz pretensje do calego swiata, ale ja ci nie pomogo, vo najwyzej mozesz mojemu psiakowi laske zrobic.Przepraszam, w drodze wyjatku dam ci dupe Katiuszki po sraniu do wylizania.To wszystko co moge zrobic.Nie dziekuj.Lubie pomagac takim maloletnim cwelom jak ty
 
Co tam jest w środku mordo, orzechy?

Tylko likiery i soki :) to tak ładnie się układa. Jest kilka sposobów na zrobienie, dają różne efekty.
W necie znajdziesz przepisy jak kiedyś będziech chciał przyszpanować(zwłaszcz ana halloween)/.
 
Tylko likiery i soki :) to tak ładnie się układa. Jest kilka sposobów na zrobienie, dają różne efekty.
W necie znajdziesz przepisy jak kiedyś będziech chciał przyszpanować(zwłaszcz ana halloween)/.
Ja tam się nie pierdolę w jakieś robienie drinków. Walę wódkę prosto w mordę bo to mój największy wróg. Kumpel z mieszkania zawsze się zajmował czymś takim i spoko mu wychodziło ;)
Nie no zrobiłem se w sumie drinka w ptk. Wyborowa pół na pół z browarem w kuflu he he. Nie polecam ;)
 
Ja tam się nie pierdolę w jakieś robienie drinków. Walę wódkę prosto w mordę bo to mój największy wróg. Kumpel z mieszkania zawsze się zajmował czymś takim i spoko mu wychodziło ;)
Nie no zrobiłem se w sumie drinka w ptk. Wyborowa pół na pół z browarem w kuflu he he. Nie polecam ;)

Jak piwem to tylko zapijać ew strzelić u-boota
 
Jak piwem to tylko zapijać ew strzelić u-boota
Ale to była smakowa nie czysta. U-booty są spoko, ale szybko mnie to zabija. Ja ogólnie nie mam głowy i szybko łapie limit, przez problemy z żołądkiem. Przykładowo 3 piwka do 4 kieliszek wódki poszedł i prawie film urwany.
 
Ale to była smakowa nie czysta. U-booty są spoko, ale szybko mnie to zabija. Ja ogólnie nie mam głowy i szybko łapie limit, przez problemy z żołądkiem. Przykładowo 3 piwka do 4 kieliszek wódki poszedł i prawie film urwany.

To ja mam różnie. Raz wychleje półtora litra whisky w wieczór i żyje, że nawet ludzie nie poznają, żem najebany, raz wypije pół litra w kanjpie z groszem i muszę skłądać historie z nocy, dowiaduje sie ze wlasciciel mnie chcial najebac i wyrzucił z knajpy itd.
Ciekawe jak będzie na zlocie, zaczynamy z Matim o 11 w busie.
 
Back
Top